>

DİĞER HABERLER

Jaguar XJ 2.7 TDVi 2006’ya ödülle başladı!

Jaguar XJ 2.7 TDVi, İngiliz otomobil sektöründe etkin rol oynayan “Fleet Week” ve “Fleet Management” okuyucularının oyları ile 2006 yılının ilk ödülünü aldı.
 
   
 
 
     

Jaguar XJ 2.7 TDVi, İngiliz otomobil sektöründe etkin rol oynayan “Fleet Week” ve “Fleet Management” okuyucularının oyları ile 2006 yılının ilk ödülünü aldı. İngiltere’de neredeyse otomobil sektörünü yönlendiren okuyucular, Jaguar XJ 2.7 TDVi’yi “Fleet Mükemmellik Ödülü”ne layık gördü.


Jaguar XJ 2.7 TDVi, İngiltere’de satışa sunulmasından kısa bir süre sonra yeni stili, hafif ağırlıklı alüminyum yapısı, yakıt tasarrufu ve sessiz motor özelliği ile büyük bir başarı sağladı. Jaguar XJ, İngiltere’de son derece etkili bir okuyucu kitlesine sahip Fleet Week ve Fleet Management dergilerinin düzenlediği yarışmada “Fleet Mükemmellik Ödülü” almaya hak kazandı. 32.000 Fleet Management ve Fleet Week okuyucusunun görüşünü temsil eden oylara göre Jaguar XJ, TDVi dizel versiyonuyla lüks otomobil segmenti yarışında ilk sırada yer aldığını kanıtladı.

Jaguar İngiltere Firma Operasyonları Müdürü Robert Aitken Jaguar’ın başarısı ile ilgili şunları söyledi. “Okuyucuların Jaguar XJ’yi seçmesindeki en güçlü etkenlerden biri lüks otomobil segmentinde yer almasına rağmen Jaguar’ın XJ’nin en uygun fiyata sahip olmasıdır. Ayrıca Jaguar XJ, 3.0, 3.5 ve 4.2 versiyonlarının sınıfına performansıyla önderlik etmektedir.” Fleet Management Dergisi Editörü Guy Bird ise ödül ile ilgili değerlendirmesinde, Jaguar XJ’nin sürücülere ayrıcalıklı bir keyif sunduğunu, uygun fiyatının da satın almada en büyük etken olduğunu dile getirdi.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>