>

DİĞER HABERLER

KAGİDER’in, Avrupa Birliği Aktif İş Gücü Programı kapsamında yürüttüğü “Su Damlası Projesi”ne destek

Century21, Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER)’in, “Su Damlası Projesi”ne destek vermeye başladı...
 
   
 
 
     
KAGİDER’in, Avrupa Birliği Aktif İş Gücü Programı kapsamında yürüttüğü “Su Damlası Projesi”ne destek


Century21, Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER)’in, Avrupa Birliği Aktif İş Gücü Programı kapsamında Ocak 2005’ten beri İşkur’un desteğiyle yürüttüğü “Su Damlası Projesi”ne destek vermeye başladı. Anadolu’da uluslararası standartlarda en iyi yerel uygulamaları hayata geçirecek olan “Su Damlası Projesi” bölgelerinin ileri gelen kurum/kuruluşlarına ve KOBI’lere yerel kaynaklarla daha ekonomik hizmetler sağlayacak Kadın Girişimci “İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanları” nı yetiştiriyor.

Su Damlası projesi kapsamında yetiştirilen girişimci “insan kaynakları yönetim danışmanları” Şubat 2006’ya kadar Türkiye çapında 1000’in üzerinde kadın girişimci aday adayının “Girişimciliğe Giriş” seminerleri vasıtasıyla eğitilmesini, bilinçlendirilmesini ve yönlendirilmesini gerçekleştirecekler. Kariyerindeki üstün başarıları ile rol modeli olan uzman ve profesyonel bir danışman kadronun sağladığı eğitim, rehberlik ve koçluk çalışmaları ile yetiştirilen girişimci “İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanları”, Century21’in de sponsor olarak katkıda bulunduğu bu süreçteki ilk danışmanlık faaliyetlerine Kasım 2005 itibarıyla başladılar.


KAGİDER nedir?

Kagider, geleceğin iş dünyasını yapılandırmada etkin kadın girişimciler yaratmayı ve ekonomik değer yaratan kadın girişimci sayısını arttırarak, varolan kadın girişimcileri güçlendirerek ve Türk kadın girişimcilerin dünya ile bütünleşmesini sağlayarak Türkiye’nin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen Kadın Girişimciler Derneğidir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>