>

DİĞER HABERLER

Kardeşini Doğuracak!

Britanya'da 18 yaşındaki İngiliz Nicola, 37 yaşındaki annesi için taşıyıcı anneliği kabul etti.
 
   
 
 
     
Britanya'da 18 yaşındaki bir kadın, 37 yaşındaki annesi için taşıyıcı annelik yapmayı kabul etti. Kendisi de bir çocuk annesi olan 18 yaşındaki Nicola Hunter'ın, ikinci eşiyle evliliğinden çocuğu bulunmayan annesi için bebek doğurmak üzere bir klinikle anlaştığı açıklandı.

37 yaşındaki anne Celena Anderson'ın iki hamileliğinin düşükle sonuçlanması üzerine, kızından yardım istediği ve anne- kızın birlikte 'Surrogacy UK' adlı kuruluşa başvurup, yardım istedikleri belirtildi. Anne-kıza iki yöntem önerildiği, bunlardan birinin annesi ve üvey babasının laboratuvar koşullarında döllenmiş olan embriyonunun genç kadının rahmine yerleştirilmesi, diğerinin ise üvey babasından alınacak spermlerin operasyonla genç kızın yumurtalığına enjekte edilmesi olduğu açıklandı.

Anne Anderson, "Birden doğurmak için çok geç kaldığımı hissettim. Ancak ikinci evliliğimden de bir çocuğum olmasını istedim" dedi. Britanya basını ise genç bir kadının annesi için doğum yapmasının Britanya'da yeni bir tartışma başlatacağını yazdı. Britanya'da taşıyıcı anneliğe, para karşılığı yapılmaması, taşıyıcı annenin karşı taraftan sadece doğum masraflarını alması koşuluyla izin veriliyor. Ülkede 1985 yılından bu yana bu yöntemle 500 bebek doğdu, ancak bir genç kızın annesi için doğum yapması bir ilk olacak.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>