>

DİĞER HABERLER

LG Electronics ve NETCELL İşbirliği

Tasarım ödüllü LG cep telefonları Türkiye’de! Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Mobil iletişim sektöründe önde gelen üreticilerin distribütörü olan Netcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile dünyanın lider elektronik markası LG Electronics, LG markalı cep telefonlarını Türkiye’ye getirdi.

Şık ve çarpıcı görünümleriyle dikkat çeken LG cep telefonları, yüksek teknolojilerinin yanı sıra ödüllütasarımları ile Türk kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Netcell ve LG, 21 Ağustos 2003, Perşembe günü Ataköy Crowne Plaza Otel’de, Türkiye stratejilerini ve hedeflerini paylaşarak, Türkiye pazarına sunulacak yeni ürünlerini tanıttılar. Toplantıya konuşmacı olarak Netcell Genel Müdürü Tuncay Oktay, LG Electronics Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkanı MB Shin, LG Electronics İstanbul Ofisi Genel Müdürü Jae-Geun Yoo ve Ürün Müdürü Choong-Keun Cho katıldılar.

Oktay, yaptığı konuşmada LG Electronics-Netcell işbirliğinin Türkiye cep telefonu pazarına yeni bir soluk getireceğini belirtti. Oktay ayrıca ,LG ve Netcell’in 2005 yılında %20 pazar payına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. LG Electronics İstanbul Ofisi Genel Müdürü Yoo da, dünyada dijital lider olma vizyonu taşıyan LG Electronics’in Netcell ile Türkiye’de önemli başarılara imza atacağını belirtti.

2003 yılında, dünyada ilk kez dual band ve dual mode cep telefonu teknolojisini yaratan LG, böylece karşılıklı görüntülü konuşma yapılabilen ilk telefonu dünya pazarına sundu.

LG Electronics, G5300, W3000, G7020, B1300 modellerini piyasaya sunuyor. Eylül ayında Türkiye pazarına sunulacak G7100 adlı ürün, flaş, dijital kamera ve 270 derece dönebilir istridye ekran özellikleriyle, LG’nin en iddialı ürünleri arasında yer alıyor. LG bu ürünüyle yüksek teknolojideki ve tasarımdaki üstünlüğünü ortaya koymayı hedefliyor.

Netcell’in 2000’i aşkın satış noktasında satışa sunulmaya başlanan LG cep telefonlarına Tekofaks desteğiyle satış sonrası servis hizmeti de verilecek.

LG cep telefonları ayrıca Bonuscard avantajlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Birçok ilkin gerçekleştiği toplantıyı takiben, iki yıl aradan sonra ilk kez podyuma çıkan Demet Şener’in de katıldığı, Türkiye’nin ilk cep telefonu defilesi olan LG
Mobile Show düzenlendi.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>