>

DİĞER HABERLER

Marka Sihirbazı Jon Holmes Marka 2003 Konferansı'nda!

David Beckham'ı "Star" Yapan Jon Holmes, Yürekli Eğitim ve Danışmanlık’ın 18-19 Aralık tarihlerinde Marka 2003 Konferansı ile Türkiye’de.
 
   
 
 
     
Tüm dünyada son dönemin "marka harikası" olarak adlandırılan İngiliz Milli Takımı’nın Kaptanı ve Real Madrid’in başarılı oyuncusu David Beckham’ı yıldızlaştıran marka sihirbazı Jon Holmes, Yürekli Eğitim ve Danışmanlık’ın 18-19 Aralık tarihlerinde bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Marka 2003 Konferansı ile Türkiye’de.

İngiltere’nin önde gelen menajerlik firması SFX Sports’un başkanı Jon Holmes, konferansta yapacağı konuşmasında David Beckham’ı dünyanın en zenginleri listesine taşıyan, her ayrıntısı kurgulanmış müthiş projenin çarpıcı yönlerini, marka yaratmak ve yarattığı markayı güçlendirmek isteyenlerle paylaşacak.

Her konuşmasında gerçek başarıların tesadüflere dayanmadığını belirten Holmes, konferans katılımcılarına, tüm dünyada "Beckhammania Salgını" olarak tarif edilen projesi ile "markalaşmaya" giden yolu gösterecek.

Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ana sponsorluğunu WORLD, İletişim Sponsorluğunu Hürriyet Gazetesi, Görsel Medya Sponsorluğunu CNN TURK, Oturum Sponsorluğunu, Siemens "Ev Teknolojisi", Dağıtım Sponsoru Yurtiçi Kargo’un üstlendiğini Marka 2003 Konferansı; markalaşmak, yarattığı markayı büyütmek, farklılaştırmak, gençleştirmek ve ölümsüzleştirmek isteyenler ve başarılı marka stratejilerini yakından tanımak isteyenler için bir "Zirve" niteliğinde olacak.


JON HOLMES KİMDİR?:
İngiltere’nin önde gelen menajerlik firması SFX Sports’un başkanı. SFX David Beckham dışında aralarında Gary Lineker, David Gower, Jon Barnes, Michael Owen, David Seamen ve Steven Gerrard gibi pek çok yıldızın kariyerine yön veriyor.

Renkli, esprili kişiliği ve enerjik yapısı ile pek çok önemli gazetenin değişmez yazarlarından biri olan Holmes, BBC’de yayınlanan ve İngiltere’deki en popüler programlardan biri olarak kabul edilen soru programı "They Think It’s All Over" programının da danışmanları arasında yer alıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>