>

DİĞER HABERLER

MARTIN LINDSTROM Türkiye'ye Geliyor!

Martin Lindstrom, Reklam Yaratıcıları Derneği'nin davetlisi olarak İstanbul'a geliyor.
 
   
 
 
     
Tüm dünyada "Brandmaker" (Marka Yaratıcısı) olarak tanınan ve dünyanın en büyük 500 firmasına danışmanlık yapan marka ve pazarlama gurusu Martin Lindstrom, Reklam Yaratıcıları Derneği'nin davetlisi olarak İstanbul'a geliyor.

11 Eylül 2003 tarihinde İstanbul Mövenpick Hotel'de bir konferans verecek olan Martin Lindstrom, günümüzün en büyük tüketici grubu olan çocuklar üzerine Türkiye dahil; Asya, Avrupa, ABD ve Güney Amerika'da yaptığı araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak etkin marka yönetiminin altın kurallarını anlatacak.

Organizasyonu CSA Ünlü Konuşmacılar Ajansı tarafından yapılacak olan konferansta ayrıca,
Yeni yüzyılın pazarlama stratejileri ve markanın önemi

Marka yaratımı ve etkin marka yönetimi

Ulusal ve uluslararası marka stratejileri

Çocukların tüketim gücü:1 trilyon dolarlık pazar

Ailelerde tüketime karar verme sürecinde çocukların rolü

Çocukların marka tercihi nasıl oluşuyor?
gibi konuların üstünde durulacak.

Uluslararası bir konuşmacı olan Lindstrom; enerjisi, önceden tahmin edilemeyen dinamik ve zeki sunumu ile şimdiye kadar dünyanın pek çok ülkesinde konferans ve workshop'lar düzenledi.

Marka konusunda kitapları dünyanın pek çok ülkesinde en çok satanlar listesinde yer alan Lindstrom, Don Peppers ile birlikte imza attığı Clicks, Bricks and Brands adlı çalışmasından sonra yazdığı BRANDchild kitabında, çocukların tüketim dünyasını anlatıyor.

Reklam Yaratıcıları Derneği'nin davetiyle Türkiye'ye gelecek Martin Lindstrom, dünya çapında en üst sıradaki 500 markaya danışmanlık yapmaktadır. Bunlar arasında Mars, Pepsi, LEGO, American Express, VISA, Mercedes-Benz, Ericsson, Yellow Pages ve Microsoft da bulunmaktadır.

www.ryd.org.tr sitesinden Martin Lindstrom ve organizasyon hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşılabildiği gibi, konferans ve workshop için online rezervasyon da yaptırılabiliyor.

Web: http://www.ryd.org.tr/konferans/index.html

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>