>

DİĞER HABERLER

Oyuncak bebeklerde trend peşinde

Çocuklarınız, yeni bakış açılarında, her biri farklı karakterdeki bu bebeklere sahip olduğunda ilginç dünyalar ile tanışacak...
 
   
 
 
     
Her biri farklı bir karaktere sahip olan trendy bebeklerle çocuklarınızın hayal dünyasına yeni arkadaşlar geliyor...

Çocuklarınız, yeni bakış açılarında, her biri farklı karakterdeki bu bebeklere sahip olduğunda ilginç dünyalar ile tanışacak.

Kış – Kayak temalarını işleyen modelleri ile MyScene® bebekleri; giyimine özen gösteren, sporu, sanatı, alışverişi, partilere gitmeyi çok seven, son teknoloji ile yakından ilgili, arkadaşlığa çok önem veren ve arkadaşlarını seven bir grup gençten oluşuyor.

Kıyafetleri spor ve son moda olan bu bebeklerin her biri farklı karakter ve hobilere sahip. Barbie, öğleden sonraları parkta oturup arkadaşlarıyla mesajlaşmayı çok severken teknolojiden hiçbir zaman uzak kalmıyor. Madison’un en keyif aldığı aktivite güzel bir alışveriş sonrası cafe lattesini yudumlarken dergileri karıştırmak. Chelsa ise bohem bir yaşam tarzına sahip. Grubun sakin astroloji eksperi Nolee, kendini güzel bir patenci olarak tanımlıyor. Grubun erkekleri ise internette surf yapmayı seven ve kaykayı ile şehirde gezen Bryant, futbol fanatiği Hudson, Londra dan büyük şehire henüz taşınmış bir artist Sutton ve gitarı ile besteler yapıp bir gün albüm çıkarmanın hayalini kuran River.

Çocuklarınız www.MyScene.com adresinde de çok keyifli vakitler geçirecekler. MyScene Bebeklerine Toys R Us, Carrefour, Toyzzshop gibi tüm seçkin oyuncakçı ve marketlerden ulaşabilirsiniz.

Mattel tam 58 yıldır 36 ülkede 27 bin çalışanı ile çocukların gönlünde taht kuruyor. Mattel’in Barbie®, Hot Wheels®, My Scene®, Fisher-Price®, Matchbox® ve Scrabble® gibi hem çocuklar hem de yetişkinler için oyuncak ve oyun setleri bulunuyor...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>