>

DİĞER HABERLER

Philips bCool ürünü ile dikkat çekiyor!

Philips taşınabilir projektör serisi bCool, üstün performanslı yeni modelleri ile dikkat çekiyor!
 
   
 
 
     
Philips taşınabilir multimedya projektör serisi bCool ile görüntü kalitesini hareket özgürlüğüyle birleştiriyor.

Philips bCool serisi üstün görüntü kalitesi ile taşınabilir projektör kavramını yeni bir görüntü performansı ile birleştiriyor. Teknik ve kullanım kolaylığı açısından oldukça beğenilen UGO Impact serisinin devamı olan bCool SV1 (SVGA çözünürlük ve 1400 ANSI lümen) ve bCool XG1 (XGA çözünürlük ve 1700 ANSI lümen) projektörler parlaklık ve görüntünün gün ışığında da net olarak seyredilebilmesini garanti etmek amacıyla 2000:1 kontrast oranı sunuyor. Eşsiz kontrast ve yüksek çözünürlüğün birleşimi olan bCool serisi taşınabilir projektör pazarında en iyi görüntüyü sunarak projektörlerin her ortamda kolayca ve güvenilir şekilde kullanılabileceğini vurguluyor.

Mükemmel görüntü kalitesi
bCool çanta ile çok rahat taşınabilecek kadar küçük ve hafif olmasına rağmen çok daha büyük projektörlerden beklenen bir performans sunuyor. bCool serisini rakiplerinin arasında kolayca farkedilmesini sağlayan en önemli özelliği güçlü ve etkin 180 W kısa ark lambasından faydalanan dünyadaki ilk küçük projektör olmasıdır. Örneğin, bCool XG1, serinin bir önceki modeli olan UGO Impact projektöründen neredeyse iki kat daha parlaktır.

Bu seride 3 boyutlu görüntülerde yeni ufuklar açan DMD‰ (Digital Micromirror Device) kullanılmış böylece olağanüstü 2000:1 kontrast oranının yeni nesil uygulaması ortaya çıkmıştır.

Küçük ve hafif: taşınabilir
Sadece 1.6 kg ağırlığında ve bir dizüstü bilgisayardan daha küçük boyutlara sahip bCool XG1 projektörü üstün parlaklığı ile ve kolay taşınabilme gibi özellikleri, sayesinde, zamanının önemli bölümünü ofis dışında geçiren ve beraberinde taşıyabilecekleri bir projektöre ihtiyaç duyan profesyoneller için mükemmel bir çözüm.

1.9 kg ağırlığındaki ve cazip fiyat avantajları sunan bCool SV1 ise rahat taşınabilen ve kullanımı kolay bir projektör arayan şirketler için en iyi seçenek. BCool serisinin tüm ürünleri yapacağınız yatırıma karşılık olağanüstü bir değer sunuyor.

Geliştirilmiş uyumluluk
bCool serisi PAL, Secam ve NTSC gibi tüm video sistemlerini desteklemektedir. Serinin tüm ürünleri dünyanın her yerinde kullanıma olanak sağlayan evrensel bir güç kaynağı ile donanmıştır. Ayrıca tüm ürünler 4:3 ve 16:9 formatlarındaki Video/S-Video, Progressive ve Component Video ve DVD standardı dahil olmak üzere günümüzün tüm video formatlarını desteklemekte ve geniş çaplı bir PC, Mac ve video bağlanabilirliğine ve uyumluluğuna da sahiptirler.

Dijital arabirim bağlantısı konusundaki artan ihtiyaçları da göz önünde bulunduran bCool XG1 hem analog, hem de dijital siyalleri destekleyen geleceğe yönelik bir standart olan VESA M1-DA bağlantısına sahip ilk Philips projektörüdür.

Üstün kullanım kolaylığı
bCool serisi dikey açılarda projeksiyon yapıldığında dikdörtgen görüntünün bozulmasını telafi eden dijital keystone correction (optik kaydırma), yansıtılan görüntüyü 16 kez yakınlaştıran dijital zoom ve dijital görüntü dondurma gibi gelişmiş görüntü iyileştirme özellikleri içeriyor. SmartSet özelliği ile projektörünüzü açtığınız anda entegre işlemciler giriş sinyallerini tarıyor ve ister bilgisayar, ister video girişi olsun, projektörün çıkışı görüntü kalitesini optimize edecek şekilde otomatik olarak ayarlanıyor.

BCool, sunum yaparken sunucunun projektörü kendi ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlemesini sağlayan yeni bir SmartDimmer (Akıllı Karartıcı) ile donatılmıştır. Bu özellik ile sunucu küçük odalarda lambanın parlaklığını kısarak sessizliği sağlayabilmektedir. SmartDimmer daha düşük gürültü seviyeleri, artırılmış lamba ömrü ve düşük güç tüketimi sağlayarak kullanıcısına önemli ölçüde avantaj sunmaktadır.

Tüm bu gelişmiş özellikler kişisel kullanıma uygun olarak özelleştirilebilen yönlendirici bir ekran menüsü vasıtasıyla kolayca yönetilebilir.

Seçkin tasarım
bCool serisi, sedef renkli düz ve yumuşak hatları ile zarif bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, serinin tüm ürünleri ergonomik tasarıma sahiptir ve avuca rahatça sığan ve yönlendirici özelliği nedeniyle kullanımı çok kolay olan bir uzaktan kumandaya sahiptir.

Serinin tüm ürünleri tüm diğer Philips projektörler gibi Philips’in özel SecurityMax™ sistemiyle çalınmaya karşı korunmaktadırlar.Philips Multimedia Projectör Distribütörleri
SAATÇİOĞLU DIŞ TİCARET A.Ş.
Ankara Caddesi No: 64/72
Eminönü / İSTANBUL
www.saatcioglu.com.tr
Tel : (212) 520 85 75 pbx
Fax : (212) 520 76 35

ASTEL ELEKTRONİK SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Fulya Mahallesi, Mehmetçik Cad. No: 59/1
Mecidiyeköy/İSTANBUL
www.astelelektronik.com.tr
Tel: (212) 212 82 82 pbx
Fax:(212) 212 95 76

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>