>

DİĞER HABERLER

Philips’in Teknoloji Harikaları!

Philips’in teknoloji harikaları, CeBIT Bilişim 2003 Fuarı’nda!
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü elektronik devi Philips, Bilişim Fuarı etkinlikleri çerçevesinde, Tüyap Beylikdüzü Ege salonunu, teknoloji showroomu haline dönüştürüyor.

Philips’in fuarda sergileyeceği ürünler arasında; LCD monitörler, değişik kullanım ihtiyaçlarına yönelik projektörler, PC çevre birimi ürünleri, Philips TV ve audio teknolojisi ile yeni model cep telefonları yeralıyor.

Philips monitörlerde; daha önce CRT monitörlerde kullanılan ve resimlerde, kullanıcının seçtiği alanlarda ya da pencerelerde parlaklık ve keskinliğin artırılmasını sağlayan Lightframe özelliğini LCD monitörlere taşıyan 150P4 serisini tanıtıyor.

19" LCD monitör pazarına da giren Philips; yeni, ince ve şık tasarımlı büyük ekranıyla, yana yatma, eğilme, yükseklik ayarı, geniş görüş açısı ve üstün görüntü performansıyla yıldız olmaya aday 190B 19-inch TFT LCD monitörünü sergiliyor.

Bilgisayar kullanımında devrim yaratan bir tasarım olan ve Philips’in gelişmiş LCD teknolojisine sahip DesXcape kablosuz/ayrılabilir monitörü de bilişim fuarındaki yerini alıyor.

Multimedya projektörlerinde; taşınabilir segmentte bCool, kurumsal çözümler için cClear, ev sinema projektörü olarak Astaire Deluxe ve Bogart Matchline, okullar ve eğitim kurumları için geliştirilmiş bSure2 Brilliance serileri kullanıcıların beğenisine sunuyor.

PC çevre birimlerinde ise: yeni tasarım ToUcam II serisi web kameraları, PSC805 external ses kartı, 2+1 ses sisteminde A3.310 ve 5+1 ses sisteminde 200W gerçek güce sahip A3.610 model hoparlörlerini de sergiliyor.

Cep telefonlarında; şık ve estetik tasarımıyla Philips 330, 4096 renk ekranı ve polifonik melodileriyle Philips 630, inanılmaz şarj süresiyle Philips Xenium 9@9++ ve MMS'li, polifonik melodili, BeDJ 'li, harici kameralı, 16000 renk ekranıyla Philips 530, 2004 yılına kadar cep telefonu pazarında yerlerini alacak.

Televizyon grubunda ise, Philips’in bu sene içerisinde Pixel Plus teknolojisini uyguladığı özel tasarımlı Flat TV serisinin ürünleri tanıtılacak.

Geçtiğimiz aylarda tüm dünya ile aynı zamanda Türk tüketicilerin beğenisine sunulan bu serinin iki modeli 2003-2004 dönemi Avrupa’nın en iyi televizyonları seçilerek EİSA ödülü kazandılar.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>