>

DİĞER HABERLER

Philips'in yeni mağazası açıldı.

Philips 2004 yılını, Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezi’nde açtığı ikinci mağazası “connected planet” ile karşıladı.
 
   
 
 
     
Dünyaca ünlü elektronik devi Philips, yeni global konsepti “connected planet” adı altında açtığı mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Philips, 2003 yılının ekim ayında Akmerkez Alışveriş Merkezinde açtığı ilk “connected planet” mağazasından sonra ikinci mağazasını da İstanbul Ümraniye Carrefour Alışveriş Merkezinde açtı.

Yeni nesil teknolojilerinin sergilendiği “connected planet” mağazalarında 2003-2004 yılı Avrupa’nın en iyi Plazma ve LCD TV ödülünü kazanan televizyonlar, son teknoloji ürünü cep telefonları ve ev sinema sistemleri, LCD monitörler, ses sistemleri, projektörler yer alıyor.

İlk kez Philips tarafından IFA 2003 fuarında tanıtılan ve Türkiye Philips mağzalarında ismi kullanılan “connected planet” konsepti; televizyon, ev sinema sistemi, müzikseti, internete bağlı bilgisayar ve diğer elektronik cihazların bir merkeze bağlı olarak üniversal bir kumanda ile yönetilmesine imkan tanıyan bir sistemdir.

5 Ocak 2004 günü yapılan açılışta Türk Philips Elektronik Ürünler Genel Müdürü Atilla Tüfekçi; global konsept olarak belirlenen “connected planet” adı altında 2004 yılında Türkiye genelinde yeni mağazalar açmayı planladıklarını belirtti.


Philips Danışma Hattı : 0 800 261 33 02
www.philips.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>