>

DİĞER HABERLER

Sekste doğal olun…

"Biz kadınlar, her konuda olduğu gibi birlikte olduğumuz erkeği seks konusunda bencillikle suçlamaya çok meraklıyız." Almula Merter'in yeni yazısı...
 
   
 
 
     
Sekste doğal olun…

Biz kadınlar, her konuda olduğu gibi birlikte olduğumuz erkeği seks konusunda bencillikle suçlamaya çok meraklıyız. Üstelik erkeklerin cinselliği en basit ve ilkel haliyle yaşadığını düşünüyoruz. Oysa nasıl bizim yatakta taleplerimiz varsa, onların da bizden birtakım talepleri var. Eğer kendi isteklerimizin yanı sıra zaman zaman bu beklentileri de göz önünde bulundurursak, hem yatakta çok daha fazla tatmin olabilir hem de partnerimizle aramızdaki iletişimi güçlendirerek birlikteliğimizi sağlamlaştırabiliriz.

Erkekler kadınlardan, yatakta kendileri gibi olmalarını isterler. Sekste doğallıktan şaşmayın.

Yatakta sadece kontrolün erkeklerde olmasına izin vermeyin. Çoğumuz yatakta hayal gücümüzü kullanmıyoruz. Erkeklerse bu durumdan sandığınız kadar hoşnut değiller. Eğer bugüne kadar yatakta hep partneriniz sizi yönlendirdiyse, şimdi sıra sizde. Bu sorumluluğu paylaşmaya çalışın.

Cinsel hayatın, sadece yatakta geçirdiğiniz zamanla sınırlı olduğunu düşünmeniz büyük yanılgı. Çünkü erkekler gün içinde de cinselliği anımsatan, seks vaad eden küçük detaylarla şaşırtılmak istiyorlar. Kısa bir telefon konuşması, bir mesaj, umulmadık anda seks... Bu tür sürprizler cinsel hayatınızı zenginleştirecek ve sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır.

Kendinizle barışık olun ve vücudunuzun her yerini sevin ve sevdirin… Hiçbir detaydan tedirgin olmayın…

Yatakta sürekli vücudunu saklayan kadınların, erkeklere ne kadar itici geldiğini tahmin edemezsiniz. Her kadının vücudunda aynaya baktığında beğenmediği bir yer vardır. Fakat bunu yatak odasına taşımayın. Siz ne kadar rahatsız olsanız da küçük göğüsleriniz ya da büyük kalçalarınız partnerinizin hoşuna gidiyor olabilir. Bu nedenle cinselliği yaşarken beğenmediğiniz yerlerinizi saklamak yerine, beğendiniz yerlerinizi ön plana çıkartın.

Sevişmek erkeklerin çok sık düşündüğü bir şey ama yinede onların potansiyel seks manyağı olduğu anlamına gelmiyor. Ne kadar duyarsız görünürlerse görünsünler, ilişkinin her yönü üzerine kafa yoruyorlar, şefkat ve yakınlık arıyorlar.

SEKS YATAK DIŞINDA BAŞLAR

Seksin sırf yatak içinde başladığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ön sevişme gerçekten çok önemlidir. Seks yatak dışında başlar. Sevgilinizin sizi sekse hazırlaması aşaması da işte bu yatak dışı dönemde oluyor. Bu nedenle ön sevişme oldukça uzun tutulmalıdır. Seks yapmak için teklif edilmesini bekleyen kadınlardan olmayın lütfen… Her zaman canınız istediğinde, partnerinize veya bir başkasına isteğinizi belirtin… Karşınızdaki ne düşünür diye düşünmeyin. Eğer söylemekten çok tedirginseniz, yanlışlıkla dokunmuş gibi cinsel organına, dokunarak onu sevişmeye hazırlayabilirsiniz.

Sevişirken çekingen davranmayın. Yoksa istediğinizi alamazsınız. Bu nedenle isteklerinizi partnerinize söylemelisiniz. Bazı kadınlar oral seksle baştan çıkarken, bazılarının baştan çıkması için cinsel organına dokunulması yeterlidir. Karşınızdakini yönlendirin. Eminiz, o da bu durumdan mutlu olacaktır. Çünkü sizin orgazm olmanız, onun da hoşuna gidecektir.

Sevgiyle Kalın…
www.kravatlikadinlar.com
www.almulamerter.com
almula@almulamerter.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>