>

DİĞER HABERLER

Spor giyimi tercih edenlere

Dünya markalarından sıcak ve şık seçenekler Sporting Shop’larda .... markalar, seçenekler, fiyatlar ve taksit imkanları için tıklayın!
 
   
 
 
     
Spor giyimi tercih eden sevdikleriniz için ....

Sporting Shop’lar, yılbaşı alışverişi için iyi bir adres olacak. Sporting Shop, eldivenden bereye, atkıdan gözlüğe, kazaktan ayakkabıya kadar zengin ürün çeşidi ile sıcak, şık ve her bütçeye uygun armağan seçenekleri sunuyor. O’Neill, Trespass, Killy, Nevica, Buff, Nike, Spyder, Elan ve Dolomite gibi ünlü markalara ait binlerce ürün Sporting Shop’larda tek çatı altında toplanıyor.

Sporting Shop’larda eldivenler 38 milyon, çoraplar 9 milyon, şapka ve bereler 20 milyon, cüzdanlar 23 milyon, kazaklar 122 milyon, sweat-shirtler 61 milyon liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Özellikle spor giyimi tercih eden sevdikleri için armağan seçecekler, Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal, Ankara Migros Alışveriş Merkezi, Marmaris Netsel Marina, Uludağ Beceren Cafe’deki Sporting Shop’lara gidebilirler.


* Sporting Shop’larda Advantage Card, Worldcard, Bonus Card, Card Finans, Axess Card, Maximum Card, İdeal Card, Vakıf Card ile 4 taksitle alışveriş imkanı bulunuyor.

Sporting Shop-Bağdat Caddesi : 0216 363 90 98
Sporting Shop Ankara : 0312 541 14 54
www.SportingShop.comFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>