>

DİĞER HABERLER

Spora gidiyorum, acaba herşeyim yanımda mı?

Haftada en az üç kez spor yapmak fazlalıklarınızdan kurtulmanıza yardım ederken aynı zamanda hayatınıza en az bir kaç yıl eklemenizi sağlar.
 
   
 
 
     
Genellikle böyle bir spor rutinine girmenin en zor yanı hayatınızdaki zaman darlığıdır. Bu haftalık spor rutinini eksiksiz tamamlayabilmenin ilk yolu spor çantanızı hazır tutmaktır.

Yorucu bir iş gününün ardından belki de kendinize ayırdığınız tek zaman olan spor saatinizi rahat bir şekilde geçirmek için spor çantanızda bulunması gerekenleri sizin için seçtik.

- Spor yaparken karşılaşacabileceğiniz kas ve benzeri ağrılar için yanınızda ağrı kesici bulundurun.

- Hareket esnasında ayaklarınız terler ve bu ıslaklık sizi rahatsız eder. Bunu önlemek için yedek astar ve ayak pudrası kullanabilirsiniz.

- Yanınıza spor sırasında terlediğinizde kendinizi fresh hissetmenizi sağlayacak bir deodorant almayı sakın unutmayın. (Bu, terlemenizi önlemeyecek türden bir deodorant olmalı çünkü vücudun soğumasını sağlayan etkenlerden biri de terdir.)

- Yanınıza mutlaka bir havlu alın. (Spor salonunda para verip alacağınıza evinizden bir tane seçip götürün)

- Eğer vücut geliştirme ya da tenis gibi ellerinizi kullandığınız bir spor yapıyorsanız ellerinizi kuru tutmak için bir krem bulundurun.

- Yedek çorap her zaman hayat kurtarır.

- Özel anlarımızın bizi ne zaman yakalyacağı belli olmuyor. Çantanızda mutlaka ped bulundurun.

- Sağlam bir su şişesine spor esnsında ihtiyacınız olacaktır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>