>

DİĞER HABERLER

TEGV İçin Runtalya da ADIM ADIM

Van- Erciş’te ADIM ADIM koşucusu arkadaşlarımın koşarak Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ( TEGV ) için topladığı bağışlarla kurulmuş bir öğrenim birimi var.
 
   
 
 
     

Burada 6-16 yaş grubundaki çocuklar okuldan arta kalan zamanlarını birlikte aktiviteler yaparak değerlendiriyorlar.

Oyunlar oynuyor, resimler yapıyor,kitap okuyor,bilgisayar öğreniyorlar. Aralarında bilim insanı,doktor,eczacı,pilot olmak isteyenler , ne cevherler var…….hepsi pırıl pırıl çocuklar ,hepsinin hayalleri çok büyük.

02 Mart 2014 Pazar günü Antalya’da düzenlenecek Runtalya maratonunda bu öğrenim biriminin 10 yıllık işletme gideri için kullanılacak 170.000 TL ‘nin toplanması için ter dökülecek.


Erciş’teki çocukların hayallerinin gerçekleşmesine siz de katkıda bulunmak isterseniz TEGV için yapacağımız bu yardımseverlik koşumuza yapacağınız bağışınızla destek olabilirsiniz.

Yardımlarınızı bekliyorum. Her 80.-TL 1 çocuğun 1 yıl boyunca TEGV öğrenim biriminden faydalanmasını sağlayacak. 5 TL, 10 TL, 15 TL, 20 TL vs gönlünüzden ne koparsa nerelere ne paralar veriyoruz. Damlaya damlaya göl olur, şu küçük meblağları birleştirebilsek dünyalar bizim olacak……

Yapacağınız bağışı takip edebilmem ve kampanya sonunda sertifikanızı iletmem için için açıklama kısmına AA/….. ….. / KENDİ ADIN SOYADIN belirtmeniz gerekiyor.

Bağışınızı doğrudan ve güvenli TEGV’e; aşağıdaki kredi kartı ödeme linki veya PayPal veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

http://www.tegv.org/kredi-karti-ile-bagis

PayPal
http://sp.tegv.org/adimadim.htm


Banka : Yapı Kredi Bankası, Beyoğlu Özel Bankacılık Merkezi (Şb. Kodu 410 )
Alıcı Adı : Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV )
Hesap No (TL) : 1000000
IBAN No : TR 74 0006 7010 0000 0001 0000 00
Açıklama : AA/…. ……/KENDİ AD SOYADIN


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı
http://www.tegv.org/


ADIM ADIM OLUŞUMU ve Projeler hakkında bilgi için
http://www.adimadim.org/runtalya-2014/
http://www.adimadim.org/

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>