>

DİĞER HABERLER

Tıklayın, armağan kitap kazanın!

Cosmoturk.com ve An Yayıncılık işbirliği ile her hafta kitap kazanma şansını yakalayın... Beşinci haftanın hediye kitabı: Zafer Kılıç "Muhteşem Aptal Erkekler"
 
   
 
 
     
Cosmoturk'ü Tavsiye Edin Kazanın!

Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta kitap kazanma şansı yakalayın.

Her hafta Cosmoturk'ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE eden 10 Cosmoturk.com okuruna birbirinden güzel kitaplar armağan ediyoruz.


Bu haftanın armağanı:
AN YAYINLARINDAN çıkan ZAFER KILIÇ'ın "Muhteşem Aptal Erkekler" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mailini yazın
3- Ve tamam tuşuna başın

Hepsi bu..

Kitap armağanı kazanan okurlarımız isimleri her hafta cuma günü sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.


Yanlış gönderim ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Tavsiye edilen e-mailler hiç bir ticari amaç için kullanılmayacak olup, Cosmoturk serverlerında güvenlik ağıyla korunacaktır.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

Muhteşem Aptal Erkekler
Zafer Kılıç
An YayıncılıkFarklı bir bakış açısı ile okunması gereken bir kitap

Ev işleri iyi planlandığında günde en fazla bir saat alır. Günlük işlere toplam bir saat yeter. Fakat kadınlar yine de dışarıda on saat çalışan kocasından daha çok iş yaptığını iddia eder. Oysa istediği saatte kalkar, dilediği zaman yeniden uyur evin hanımı. "ÇaIışan kadınların çoğu. sahip oldukları standartları sürekli yükseltmek isterler. Yeni ev , araba. tatil, mobilya alabilmek için projeler üretirler. İstediklerinin yapılması için erkekleri zorlarlar. Ailenin ödemeleriyle ilgilenmezler. tüm faturalar erkeğin sorunudur. Karım çalışmamı istemiyor. bu yüzden artık evimin erkeği olacağım’ diyen tek bir erkek duydunuz mu? Duymazsınız! Çünkü kadın çalışıyorsa; erkek iki kat çalışmalı ve kazanmalıdır. Çocuklar babalardan daha fazla korkarlar. Bunun nedeni annedir. Babayı, çocuğun gözünde korkulacak hale getiren annedir. Şu konu hep gözardı edilir: Çocuğu babaya şikayet eden anne aslında babanın çocuğa şiddet uygulaması için onu zorlamaktadır. Şiddet uygulamayan babalar ise suçlanmaktadır. Kadınların ise bir araya gelebilmeleri için bir amaca gerek yoktur. Uydurulmuş bir bahane yeterlidir. Yoksa da bunu yaratmakta hiç zorlanmazlar." Öyle görünüyor ki; bu kitabı okuyanların bir kısmı Zafer Kılıç’a çok kızacak’ bir kısmı da düşündükleri ve yazıya dökme cesareti gösterdiğinden dolayı onu ayakta alkışlavacak. Muhteşem Aptal Erkekler’de erkeklere yönelik baskılardan, onlara biçilen rollerin adaletsizliğinden söz eden yazar, Türkiye’deki kadın erkek kavramlarına yeni bir boyut getiriyor.

----------------------

Zafer Kılıç; herkesin aksine kadın-erkek ilişkilerinde mağdur olan tarafın erkekler olduğunu iddia ediyor... Kadınları çok kızdıracak bu kitaba erkekler ise bayılacak! Sanattan politikaya, spordan iş hayatına kadınlar ve erkekler...


Kaynak: www.anyayincilik.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>