>

DİĞER HABERLER

Türkiye’deki ve Dünyadaki Etkinliklere Biletiniz, TİCKETTURK’ ten!....

Ticketturk sanat, spor, aktivite, tarih ve eğlence endüstrilerinde hizmet veren kuruluşlara yenilikçi ve entegre bilet satış ve CRM çözümleri sunmaya başladı.
 
   
 
 
     
TİCKETTURK, GO.4 ve Tickets .com tarafından kurulan bir JV dir. Misyonu, sanat, spor, aktivite, tarih ve eğlence endüstrilerinde hizmet veren kuruluşlara yenilikçi ve entegre bilet satış ve CRM çözümleri sunmaktır.

TİCKETTURK ortağı Tickets.com’un uluslararası ağının bir parçası olarak farklı ülkelerde yapılan sanat ve
spor olaylarına erişim sağlayabildiği gibi Türkiye’de yapılan olayların uluslararası tanıtım ve satışını sağlayabilmektedir.

TİCKETTURK müşterileri ve iş ortaklarının kendi müşterileri ile ilişkilerini sürdürmeleri yönünde onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler geliştirip uygulayacaktır.

Tickets.com spor ve eğlence sektörüne yönelik dünyanın önde gelen bilet satış sistemi ve hizmetleri sağlayıcısıdır. Tickets.com’un özel bilet satış sistemleri global eğlence sektörünün her alanında (en karmaşık sahalardan stadyumlara , spor takımlarına , performans mekanlarından hayvanat bahçeleri, eğlence mekanlarına kadar) kullanılmaktadır.

1996 Atlanta, 2000 Sydney olimpiyatları, 2002 Salt Lake kış olimpiyatları ve 1998 Fransa Dünya kupası gibi rekor kıran spor aktiviteleri kapsamında Tickets.com’un sunduğu teknoloji ve hizmetler kullanılmıştır.

Amerikan Baseball Ligi bilet satış sistemleri tamamen Tickets.com tarafından oluşturulmuştur. Amerika, Avrupa, Uzakdoğu, Avustralya ve Yeni Zelanda da 6500 ün üstünde organizasyon Tickets.com bilet sistemini kullanmaktadır. Bunlar; İngilterede’ ki West Bromwich Albion Ve İtalya’da Fiorentina, Udinese , Bari ve İnter-milandır. Bununla birlikte Royal Albelrt Hall , Carnegie Hall gibi kültür ve sanat salonlarında tickets.com çözümleri kullanılmaktadır.

GO.4 ve Tickets.com işbirliğiyle kurulan Tickettürk ‘ün Bilet satış hizmetleri;

1. İnternet sitesi www.ticketturk.com
2. Çağrı merkezi: 0216 572 20 03
3. Satış Noktalarından: TİCKETTURK’ ün bilet satışları, ilk etapta İstanbul’ da 8 ve Trabzon da 3 noktada başlayacak.


Uluslar arası bir network’ un parçası olan TİCKETTURK’ ün en önemli hedeflerinden biri, Tickets.com’un Uluslararası ağını kullanarak, farklı ülkelerde yapılan sanat ve spor olaylarına erişim sağlarken, Türkiye’de yapılan etkinliklerin de uluslar arası alanda tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.

Tickettürk’ ün uzun vadede önem verdiği konulardan biri de; standart bir bilet satış operasyonu olmak yerine, kullanıcıların beklentilerine, uygun bir çözüm ortağı olmak.

Ticketturk, gelişmiş teknolojik alt yapısının müşterilerine sunarak, Business müşterisinin beklentilerine uygun özel çözüm geliştiren, müşteri ile birlikte satış noktaları seçenekleri oluşturan, esnek bilet satış alternatifleri sunabilen, hızlı ve kolay bilet satışı sağlayan, monopole bir alternatif oluşturan ve uluslararası bilet satış fırsatları yaratan farklı bir hizmet sunmayı hedefliyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>