>

DİĞER HABERLER

Türkiye'nin En Çok Ödüllü Tatil Köyü LYKIA WORLD

Türkiye’de turizm sektörünün gelişimine önemli katkıları bulunan Fethiye’nin 370 bin metrekarelik turizm cenneti Lykia World yaz sezonunu açtı.
 
   
 
 
     
TÜRKİYE’NİN EN ÇOK ÖDÜLLÜ TATİL KÖYÜ LYKIA WORLD’de Tatil İster Aktif İster Dingin !

Yeni sezona girerken Avrupa’nın en büyük 15 uluslararası tur operatörünü Fethiye’deki tesislerinde ağırlayan Lykia World bu yıl 30 bini aşkın turiste hizmet vermeyi hedefliyor.

Babadağları’nın yamacında çam ormanları arasında yeralan ve Alman, Rus, İngiliz, Belçikalı, İtalyan, İsrailli ve Türk turistlerin gözdesi olan Lykia World, Yunan, Roma, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin izlerini taşıyan doğa ile bütünleşmiş mimarisi ve üstün hizmet kalitesi ile konuklarına şehirden uzak huzurlu bir tatil sunuyor.

750 metrelik kumsalı, 888 odası, 9 restoranı, 13 barı, 1’i kapalı 2’si sadece yetişkinlere özel 17 yüzme havuzu ile yalnız ya da ailesi ile gelmiş her yaştan ve her zevkten konuğuna aktif ya da dingin, seçeneği bol bir tatil imkanı veren Lykia World’de spor yapmak isteyenler 19 tenis kortu, 2 plaj voleybolu sahası, yamaç paraşütü, kaya tırmanma duvarı, üç delikli golf sahası, 60 elbiseli ve basınç odalı dalgıç okulu ve rafting, kanyoning, yelken ya da sörf olanaklarından yararlanabiliyor...

22 bin metrekare üzerine kurulmuş 15 su kaydırağı ve 6 havuzu ile çocuklara bir su ve macera dünyası sunan Lykia World’ün Çocuk Cenneti rahat etmek isteyen ailelere de çocuk bakıcılığı hizmetini sunuyor.

Lykia World’ün 1500 metrekare üzerine kurulu 26 tedavi odalı Thalasso ve Güzellik Merkezi’nde ise güzellik, bakım, arınma kürleri ve deniz suyu ile tedavi olanağı sunuluyor.

Başarısını her yıl bir başka yeni ödülle pekiştiren Lykia World, 2001’de İngiltere’nin en büyük tur operatörü JMC tarafından, müşteri anketlerinin değerlendirilmesi sonucunda "Türkiye’nin En İyi Tatil Köyü" seçilmiş ve "Excellence Award"e layık görülmüştü.

Lykia World, Alman Tur Operatörü TUI tarafından da 1995, 1998, 1999 ve 2000 yıllarında "TUI Holly" ödülüne layık görülmüş, 1999’da İngiliz tur operatörü Virgin’den "Virgin On Excellence" ödülünü almış, 1998 yılında da bağımsız Alman Kalite Denetim Vakfı Stiftung Warentest tarafından "Akdeniz’in En İyi Tatil Köyü" seçilmişti. Alman Bunte Dergisi’nin 2000 yılında seçtiği dünyanın en iyi 10 Wellness merkezi arasında Lykia World, Thalasso & Güzellik Merkezi ile ikinci olmuştu. İngiliz Tur Operatörü Airtours anketleri sonucu "Yüksek Kaliteli Hizmet" kriterine layık görülerek "Konaklama Ödülü 2002" alan ve Alman Tur Operatörü Neckermann’ın "En İyi 100 Otel"arasına aldığı Lykia World, "Neckermann Prima 2002" ve Turizm Eğitimi dalında Lykia World Çıraklık Okulu için aldığı Skalite 2002 ödülünün de sahibidir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>