>

DİĞER HABERLER

Türkiye'nin Hálá En Güzel Kadını Benim!

Hülya Avşar, güzellik iddiasından vazgeçmiyor. Zaman zaman Türkiye'nin en güzel kadını olduğunu söyleyerek şimşekleri üzerine çeken Avşar, bu kez Demi Moore ve Sharon Stone'a meydan okudu.Tıklayın...
 
   
 
 
     
‘‘Demi Moore ile Sharon Stone'u yan yana koyun. Onlara da fark atarım!..’’ Zaman zaman yaptığı ‘‘En güzel benim’’ tarzındaki açıklamalarıyla tepki çeken Hülya Avşar, bu iddiasından vazgeçmiyor.

Sanatçı, annesine ait kampingin açılışına katılmak üzere gittiği Ayvalık'ta da hemcinslerine yine meydan okudu. Üstelik bu kez sadece Türkleri değil, Hollywood'un ünlü starlarını da yarışa dahil etti. ‘‘Türkiye'nin hálá en güzel kadını benim. Bir gün benden güzeli çıkarsa, ikinciliğe düştüğümü ilk ben söyleyeceğim. Demi Moore ile Sharon Stone'u yan yana koyun. Onlara da fark atarım’’ diyen Hülya Avşar, Beşiktaş gibi kendisinin de şampiyon olduğunu vurguladı.

AB'YE ÜYE OLUNCA

Türkiye'de ‘‘başarılı isimlerin en büyük handikapının AB üyesi olmamamaktan kaynaklandığını’’ belirten Avşar, şunları söyledi:‘‘Yurtdışında kazandığımız başarılar, AB üyesi olmadığımız için silinip gidiyor. Sertab böyle bir başarı elde etti. Ama Türkiye'ye dönünce, her şey yine kapalı bir kutunun içine hapsolup kaldı. Bir gün bizim de yurtdışına açılma şansımız olacak. O zaman bu camia içinde dışarıya açılacak ilk isimlerden biriyim. Çünkü bir sanatçının yapması gereken her şeyi yapıyorum.

İşimde titizim, spor yapıyorum, kendime dikkat ediyorum. Kendime güveniyorum.’’ Hülya Avşar'ın dönem dönem basına yansıyan ailevi sorunlarıyla ilgili yorumu da ilginçti: ‘‘Yuvam bunca olaya rağmen dağılmadıysa, bu Kaya'nın sayesindedir...’’Bir yıl daha Kanal D'deHülya Avşar Show, yeni yayın döneminde yine Kanal D ekranlarında... Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı ile bir yıllık sözleşme imzalayan sanatçı, yeni sezonda programda bazı değişiklikler yapacağını söyledi.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>