>

DİĞER HABERLER

vdf, Effect’in Müşterileri Arasına Katıldı!..

Effect Halkla İlişkiler, vdf’nin ‘Kurumsal, Tüketici Finansmanı, DOD ve Europcar Fleet Services’dan oluşan tüm birimlerine stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.
 
   
 
 
     
Otomotiv kredisinde uzman bir kuruluş olan vdf, 30 Aralık 1999’dan bu yana, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Porsche, Scania, Hyundai, Citroën ve Mitsubishi araçları için tüketicilere uygun koşullarda finansman sağlıyor. Tüm Türkiye'de hizmet veren vdf ile tüketiciler; Araç, Servis ve Kasko Kredisi’ni tek noktadan alabiliyor.

İkinci el alım, satım ve takas işlemlerini kurumsal kimlik altında yaparak, hizmette standartlaşmayı getirmek üzere Aralık 1999'da kurulan DOD, kurumsal ikinci el pazarının gelişmesinde öncü ve referans olmuştur. DOD 'un www.dod.com.tr adresindeki web sitesi, DOD ağındaki araç stoklarını teknik özellikleri ve fotoğrafları ile görüntüleme imkanı veriyor; ayrıca ikinci el otomobillere km, yaş ve aksesuar bazında fiyat verebilen tek site olma özelliğini taşıyor. DOD sunduğu kaliteli hizmeti 21 ilde 53 satış noktasında tüketiciye ulaştırıyor.

Europcar Fleet Services, Avrupa genelinde 136,000 adet araçla, müşterilerine uzun dönemli filo kiralama ve filo yönetimi hizmeti veriyor. Filo kiralama hizmeti ile, şirketlere mali ve yönetimsel birçok avantaj ve kolaylık sağlanıyor. Kiralalan araca yönelik giderler, periyodik servis, bakım onarım işlemleri, tüm vergiler, kasko sigortası, lastik değişimi gibi giderleri üstleniyor.

Edelman Public Releations WorldWide’ın Türkiye temsilcisi olan EFFECT Halkla İlişkiler Vdf’nin yanısıra, Türk Philips Şirketler Grubu, Epson, K.V.K., NCR Bilişim Sistemleri, Derimod / Mood, Volvo Otomobil, ActiveBuilder Solutions, Saydam Tekstil, Sunset Grill & Bar / Sunset Marine, Verisoft Elektronik Ödeme Sistemleri, ailem.com, Levi’s ve Dockers’a iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>