>

DİĞER HABERLER

Verisoft, PowerEMV Yazılımını Ortadoğu’ya Tanıttı!

Verisoft PowerEMV yazılımını, Dubai’de gerçekleşen ve bilişim sektörünün en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen GITEX Dubai 2003’de tanıttı.
 
   
 
 
     
Bankaların kolay, hızlı ve sorunsuz bir şekilde EMV geçişi için anahtar teslim çözümler sunan Verisoft, bu doğrultuda geliştirmiş olduğu PowerEMV yazılımını, Dubai’de gerçekleşen ve bilişim sektörünün en büyük fuarlarından biri olarak kabul edilen GITEX Dubai 2003’ de tanıttı.

Bu yıl ekim ayı içinde düzenlenen, 37 ülkeden 1.520 firmanın katıldığı GITEX fuarında, kolay ve hızlı multi-application EMV kart üretimi için demolar gerçekleştiren Verisoft, deneyimlerini farklı ülkelerden gelen ziyaretçiler ile paylaştı.

2003 yılında EuroMoney tarafından OrtaDoğu’nun en iyi bankası seçilen ve EMV geçişini Verisoft PowerEMV yazılımı ile tamamlayan Mashreqbank ile ülkemizin ilk Visa EMV + LOYALTY uygulaması olan TEKSTİLBANK’ın Artan Kart EMV uygulaması, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir Birleşik Arap Emirlikleri’nde faaliyet göstermelerinin ve bölgeyi tanımalarının kendileri için büyük avantaj olduğunu ve yoğun çalışmalarının sonuçlarını almaya başladıklarını belirten Verisoft Genel Koordinatörü Hüseyin SİVRİ, bir bankanın EMV geçiş sürecinde ihtiyacı olan tüm yazılım ve danışmanlık hizmetlerinin, Verisoft tarafından sağlandığını vurguladı.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>