>

DİĞER HABERLER

VOLVO Match Race Heyecanı Başlıyor!

Volvo, dünyanın en heyecanlı açıkdeniz yarışı Volvo Ocean Race ve Türkiye’de gerçekleştirilen Match Race’e verdiği destekle yelken sporuna öncülük ediyor.
 
   
 
 
     
Türkiye’nin ilk ve tek Match Race yarışı olan ve yalnızca ülkemizde geleneksel olarak düzenlenen Volvo Match Race, bu yıl 3. kez gerçekleştiriliyor.

Volvo, 13-14 Eylül tarihlerinde, Ataköy Marina'da geleneksel Volvo Match Race Yelken Yarışlarının üçüncüsünü gerçekleştirecek. Bu yıl yarışlara Fenerbahçe, Boğaziçi 1896 , Galatasaray ve İstanbul Yelken Kulübleri, Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü ile Ataköy Marina Yacht Club katılıyor.

Volvo Match Race Yelken Yarışları’nın organizasyonunu Org Sports Marketing gerçekleştiriyor. Amerika Kupası’nda da kullanılan "Match Race" formatı seyircilere çok güzel bir izleme imkanı sunuyor. Ayrıca bu sene seyirciler yarışları Türkiye’nin ilk yelken tribününden izleme imkanı da bulacaklar.

Sporun iletişimde en etkili yol olduğuna inanan ve 40 yıldır yelken,
binicilik ve golf gibi çeşitli spor dallarına yatırım yapan Volvo ile yelken sporu, kişisel uzmanlık ve teknik açıdan yüksek kalite, ilk tercihin güvenlik olması ve çevreye saygı gibi ana değerler açısından pek çok ortak noktada birleşiyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>