>

DİĞER HABERLER

Yaşamın keyfini çıkartın...

Daha fazla Scénic, daha fazla özellik! Scénic’de Özel Seri : EXCEPTION!
 
   
 
 
     
Monospace bir modelin modülerlik özelliği ve iç mekan genişliği ile hatchback modellerin dinamizmini birleştiren Scénic’te ürün gamı, şıklığı ön plana taşıyan yeni özel seri Exception ile zenginleşiyor. Scénic ürün gamına yeni bir soluk getiren Exception; Dynamique ve Privilege versiyonlarına göre farklı dekorlar içeren, daha özel ve şık, daha ekipmanlı bir Scénic. Scénic’e özgü iç mekan genişliği ve konforu ile Exception; özel dekorlar ve standart olarak sunulan otomatik klima ve radyo CD ile daha fazla ekipmana standart olarak ulaşma imkanı veriyor. Ayrıca 1.6 16v motor seçeneğine sahip olan bu versiyona özel, yine standart olarak sunulan hız sabitleyici ve sınırlayıcı sürüş keyfini, elektrikli panoramik açılır tavan ise iç mekan konforunu artırıyor. Yüksek ekipman seviyesi ile dikkat çeken Scénic Exception 37.089 YTL’den satışa sunuluyor.
Scénic, monospace bir modelin modülerlik özelliği ve iç mekan genişliği ile hatchback modellerin dinamizmini birleştiriyor. Zengin ekipman ve farklı opsiyon seçeneklerine sahip olan Scénic ürün gamı, Dynamique ve Privilege versiyonlarında sunulan ekipmanlara ek olarak panoramik açılır tavan, hız sabitleyici ve sınırlayıcı ile radyo CD’nin standart olarak sunulduğu Serie Limitee (özel seri) Scénic Exception ile zenginleşiyor. Ayrıca Exception için özel olarak tasarlanan sade ve sportif görünümlü deri/kumaş karışımı döşemeler ve “Louxor” tipi alüminyum alaşımlı jantlar da dikkat çekiyor.


Güvenlik konusunda üstünlükleri bağımsız kuruluş Euro NCAP tarafından yapılan çarpışma testlerinde en yüksek not olan “5 yıldız” ile değerlendirilen Scénic, kompakt ve dinamik dizaynı ile seçkin bir kişiliğe sahip. Scénic Exception’da özellikler katlanarak arttı fakat fiyat aynı kaldı. Yüksek ekipman seviyesi ile dikkat çeken Scénic Exception 37,089 YTL’den satışa sunuluyor.

Segmentinde referans olan Scénic, Exception ile dikkat çekmeye devam ediyor. Scénic Exception’da Güvenlik konusunda ABS+EBV, Fren Destek Sistemi (AFU), çift kademeli açılan sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları olmak üzere toplam 6 adet hava yastığı, yükseklik ayarlı, ön gergili ve güç limitörlü ön emniyet kemerleri, ön gergili arka emniyet kemerleri, otomatik park freni, ani durmalarda 4’lü flaşörlerin otomatik yanması ve kapıların hareket halinde otomatik kilitlenmesi, Konfor ve iç ekipmanlar konusunda otomatik klima, Renault Card Sistemi, raylı orta konsol, otomatik yanan farlar, yol bilgisayarı, hız ayar ve sınırlayıcı, yağmur sensörü, refakatçi aydınlatma, 4x15W Radyo CD, elektrikli ön ve arka camlar, elektrikli panoramik açılır tavan, arka yan camlarda güneşlik, deri direksiyon volanı, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, değişken takviyeli direksiyon, sürücü koltuğu yükseklik ayarı, Estetik ve dış ekipmanlar olarak ise deri-kumaş karışımı özel döşemeler, gövde rengi tamponlar, sis farları, çift optik halojen, krom kapı kolları ve Louxor tipi alüminyum alaşımlı özel jantlar standart olarak sunuluyor.

Scénic Exception’da sunulan 1.6 16v motor 6000 dev/dk’da 83 kW (115 bg) güç ve 4200 d/dk’da 152 Nm (15,8 m.kg)’lık bir azami tork üretiyor. Karma Avrupa parkurunda 7,2 l/100 km (163 g CO2/km) yakıt tüketimi elde ediliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>