>

DİĞER HABERLER

Yeni Teknoloji "Click to DVD"

Click to DVD teknolojisi ile video görüntülerinizi düzenleyebilecek, üstlerine mesaj, müzik... tüm özellikleri ve fiyat için tıklayın!
 
   
 
 
     
Click to DVD teknolojisi ile donatılan Sony Vaio GRT815E modeli ile artık hayallerinizi gerçekleştirmek zor olmayacak. Onyx-Black LCD teknolojisini destekleyen Nvidia® GeForce™ FxGo 5600 3D 64 MB VRAM ekran kartına sahip GRT815E modeli, Click to DVD teknolojisi ile video görüntülerinizi düzenleyebilecek, üstlerine mesaj ve müzik ekleyebilecek, video kaset arşivinizi DVD disklere transfer edebileceksiniz.

Sony Vaio Türkiye Distribütörü ÖZEL Bilgi İşlem tarafından piyasaya sürülen Onyx-Black LCD teknolojisine sahip GRT815E ile siyahın derinliği ve beyazın saf etkisi arasındaki keskinliği daha iyi seçebilecek ve renklerdeki inanılmaz canlılığa şahit olacaksınız.

Yeni Click to DVD yazılımı ile Hollywood stili DVD şaheserleri oluşturabilirsiniz. Bunun için sadece digital kameranızı GRT815E model notebook’unuza bağlamanız, boş bir DVD disk takmanız ve “Create Disc” butonuna tıklamanız yeterli.

Sony Vaio GRT815E modelinin fiyatı 1999 euro + KDV. Sony bilgisayarlarına faizsiz 6 taksitle de sahip olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.ozel.com adresine başvurabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>