>

DİĞER HABERLER

Yılbaşı kurabiyeleri ve pastaları kursu…

Noel ve yılbaşında sevdiklerinize özel kurabiyeler ve pastalar pişirmek istiyorsanız güzel bir fırsat…
 
   
 
 
     
Yılbaşı kurabiyeleri ve pastaları kursu…

Dünyaca ünlü Mövenpick gastronomisini İstanbul’a taşıyan Mövenpick Hotel Istanbul, enfes kurabiye ve pastalarının sırrını uygulamalı olarak vereceği kurslarda meraklıları ile paylaşıyor.

Pastane Şefi Yücel Akbaş tarafından, 10 Aralık 2005, Cumartesi günü 15.00 – 18.00 saatleri arasında uygulamalı olarak verilecek olan kurabiye yapımı kursunda katılımcılara, değişik şekillerde Noel kurabiyeleri, mini yılbaşı kurabiyeleri, kekler, zencefilli ve yulaflı kurabiye yapımı öğretilecek.

17 Aralık tarihindeki Noel pastaları kursunda ise geleneksel Noel Bouche, kara orman pastası ve meyveli Noel pastası yapımı öğretilecek ve pasta süsleme konusunda yararlı ve pratik bilgiler verilecek.

Kurs bitiminde yapılan lezzetli kurabiye ve pastaların tadımından sonra katılımcılara sertifikaları ile birlikte günün anısına özel olarak dizayn edilmiş önlük hediye edilecek. Görünümü ve tatlarıyla fark yaratan kurabiye ve pastaların yapımını öğrenmek, yeni yılda sevdiklerine tatlı sürprizler hazırlamak isteyenler (0212 ) 319 29 29’dan Yiyecek-İçecek ofisini arayıp kayıt yaptırabilirler.

Kurs Ücreti: 95 YTL, kurs başına

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>