>

DİĞER HABERLER

“ZB Medya-İletişim” İspanya/Barselona’da Ofis Açtı!

“Anlatmak, başarmanın yarısıdır.” mottosuyla yedi yıldır markalara PR, etkinlik yönetimi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve kreatif hizmetleri sunan, ikinci bir rota belirlediği yolculuğuna Barselona’da devam edecek.
 
   
 
 
     

“ZB Medya - İletişim”, iletişim ajanslarının dünya genelinde hizmet verebilme kapasitesine sahip olması gerektiği inancıyla İstanbul’un ardından Barselona’da da hizmet vermeye başladı. İşbirliği yaptığı markalara PR ve kurumsal iletişim, sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi ile kreatifin yanı sıra etkinlik yönetimi konularında hizmet veren “ZB Medya - İletişim”, yeni ofisinde dijital medya ve etkinlik yönetimine ağırlık verecek.

Markalarla birlikte şekil alma ve en iyi formuyla bunu insanlara anlatma vizyonunu bu kez dünya çapında sürdürme hedefiyle yola çıkan ZB Medya - İletişim, markalarına sağladığı başarılı iletişim stratejilerini Barselona’ya taşıyacak. Hikâyeler anlatırken sayısız hikâyeler keşfedeceği yeni bir yolculuğa başlayan “ZB Medya – İletişim”, insanların satın aldıklarının hikâyeler olduğu gerçeğiyle hareket etme ve çalışmalarını bu gerçek üzerine kurgulama serüvenine uluslararası alanda devam edecek.

Medya iletişimi, gündem ve etkinlik yönetimi ile dijital iletişim konularındaki yedi yılı aşan tecrübesini bir Akdeniz ülkesine aktaracak olmanın heyecanıyla yeni bir yolculuğa başlayan “ZB Medya - İletişim”, doğru hedef kitleyle buluşmayı sağlayarak, yaratıcı deneyimler sunmayı sürdürecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>