>

DİYET

Diyet Formula

Sağlıklı yaşam sektöründe bağımsız yayıncılık yaparak öncü dergiler çıkarmış olan Deniz Berdan’ın beklenen sağlıklı beslenme merkezi Diyet Formula açıldı.
 
   
 
 
     

Danışanlarına kalıcı zayıflık vaad eden merkez, Türkiye’nin dışında Amerikan ve Kanada Diyetisyenler Derneğine de üye. Yani Diyet Formula diyet sektöründeki son gelişmeleri anında danışanlarına ulaştırabilecek. Bilimsel yaklaşımlar ve Türkiye’ye yeni gelen alanında en son teknolojik cihazlarla donatılan Diyet Formula’nın kadrosunda deneyimli üç diyetisyen ve uzman bir doktor yer alıyor.
Deniz Berdan, cemiyet ve iş dünyasının seçkin isimlerine 15’er kişilik gruplar halinde workshoplar düzenleyerek merkezini tanıtacak ve çalışan kadrosunu tanıştıracak. Sekiz ayrı grubun dahil olacağı workshoplarda, sağlıklı yaşamın püf noktaları ve yurtdışındaki yeni gelişmeler ilginç sunumlar ile anlatılacak.Diyet yapanları çeşitli metotlarla yüksek motivasyon halinde tutmanın çok önemli olduğunun bilincinde olan Diyet Formula, danışanlarına çok ince detaylarda özel bir kulüp titizliğinde farklı bir vip hizmet sunacak. Öyle ki Diyet Formula için özel olarak üretilen cookie ve cup cake’ler’in ambalajları bile doğal malzemelerle üretilmiş. Türkiye’de çok fazla bilinmeyen sürpriz uygulamaları birbiri ardına danışanlarına sunacak olan “Diyet Formula”, Ebulula cad. Yıldırım Oğuz Göker sk. Charlton 17 Blok No:12 Etiler-Akatlar adresinde hizmet verecek.

Diyet Formula tel: 0 (212) 351 27 01- 02Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>