>

DİZİ

İşte Merakla Beklenen Dizinin Afişi

‘Kırmızı Oda’ tüm Türkiye’yi terapiye sokacak...
 
   
 
 
     

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği ‘KIRMIZI ODA’ tabuları yıkmak üzere geliyor!

Gerçek karakterlerin gerçek hikayelerinden yola çıkan dizinin afişi görücüye çıktı ve kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

TV8 ekranında yayınlanacak ‘KIRMIZI ODA’da her hafta gerçek yaşamdan yepyeni sırlar ortaya dökülecek!

Bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa, birbirinden ünlü oyuncular, şimdiye kadar hiç oynamadıkları karakterlerle anlatmaya başlayacak!

Dizinin ana kadrosunda başrolleri Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı üstlenirken, Türkiye’nin en ünlü oyuncuları da şok edecek karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar!

Cem Karcı’nın olağanüstü rejisi ile çekimlerine başlayan ‘KIRMIZI ODA’, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı.

‘KIRMIZI ODA’ bugüne kadar hiç anlatılmamış, görmezden gelinmiş, sadece mahkemelerde, ana haber bültenlerinde yer bulabilmiş, çarpıcı insan hikayelerinin tüm acımasız çıplaklığını etkileyici bir atmosfer, heyecanlı bir senaryo ve başarılı oyuncular ile ekrana taşıyacak!

Bugüne kadar yaptığı işlerle Türkiye dizi sektörüne taze ve heyecanlı bir soluk getiren OGM Pictures’ın yeni projesi ‘KIRMIZI ODA’, televizyon tarihimizin yenilikçi ve zihin açıcı işlerinden biri olma iddiasıyla yola çıkıyor.


https://www.youtube.com/watch?v=hPSnp2m_wFU&feature=youtu.be


https://www.youtube.com/watch?v=ue_ykNvsFvU&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=elXZz-Dchys&feature=youtu.be 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>