>

EVCİL DOSTLAR

Uzun Bayram Tatili Öncesi Evcil Dostunuz İçin Rezervasyon Yaptınız mı?

Uzun bir bayram tatili daha geliyor ve birçoğumuz tatil planlarımızı yaptık bile.
 
   
 
 
     

Evlerinde evcil hayvanları olanların böyle uzun tatiller ve seyahatler öncesi düşünmesi gereken bir konu da minik dostlarını kime emanet edecekleri. Bu bayram evcil hayvanlarını emanet edecek bir tanıdık bulamayanların yardımına Armut.com 200’ü aşkın üye kedi ve köpek oteli ile koşuyor. Günlüğü 20 TL’den başlayan fiyatlarla evcil hayvan otellerinden teklif alabilen kullanıcılar, müşteri yorumları ve puanlamalarına göre evcil dostu için en uygun yeri seçebiliyor.

Temizlik, nakliyat ve tadilat başta olmak üzere birçok farklı kategoriden 90.000’i aşkın hizmet vereni online ortama taşıyan armut.com evcil hayvan sahiplerinin de hayatlarını kolaylaştıracak çözümlere ev sahipliği yapıyor. Armut.com, uzun bayram tatilinin yaklaştığı bu dönemde tatile gidecek kişilerin, evcil hayvanlarını emanet edeceği yer arayışlarına 200’ü aşkın üye güvenilir kedi ve köpek oteli ile çare oluyor.

Bu yıl yaz mevsiminde, ilkbahara göre Armut’a gelen evcil hayvan oteli taleplerinde %250 üzerinde bir artış gözlendi. Geçtiğimiz yılın ilk altı ayına göre bu seneyi karşılaştırdığımızda da bu artış %270 üzerinde. Bu oranlar armut.com’un sunduğu çözümlerle evcil hayvan sahipleri arasında popülerliğinin hızla arttığını ortaya koyuyor.

Kullanıcılar armut.com üzerinden, geceliği 20 TL’den başlayan fiyatlarla kedi ve köpek otelleri için teklif alabiliyor. Gelen teklifler arasından diğer kullanıcıların yorumlarına ve verilen puanlara göz atıp, kendisine ve evcil hayvanına en uygun gelen hizmet vereni tercih ederek gönül rahatlığıyla bayram tatilinin keyfini sürüyorlar.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>