>

GÜNDEM

‘Gönül Örgüsü’ Kampanyası ile Sokak Çocuklarına Sevgiyle Örülen Mutluluk Verin!

Yeni sosyal sorumluluk projesi ‘Gönül Örgüsü’ ile ihtiyacı olan tüm çocuklara el emeği göz nuru mutluluk taşıyor.
 
   
 
 
     

Projenin destekçisi ünlü isimler, Hürriyet Kelebek okurlarını örgü örmeye davet ediyor. Mutluluk taşıyan örgü kıyafetler Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak

Bir atkı, bir bere, bir hırka, bir kazak… Hürriyet Kelebek ve Nako işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Gönül Örgüsü’ projesi; zor şartlar altında yaşayan çocuklar için sıcak bir yardım eli uzatıyor. 28 Şubat’ta başlayan ve 15 Mart’a kadar devam edecek olan sosyal sorumluluk projesi ile Hürriyet Kelebek okurları, örgü örmeye teşvik edilerek, sokaktaki çocuklar için büyük bir kampanya gerçekleştiriliyor. ‘Ben de varım!’ sloganıyla harekete geçen projeye destek veren ünlüler de kamera karşısına geçiyor. Kampanyaya destek veren isimler arasında; Nil Karaibrahimgil, Gülben Ergen, Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Hande Yener, Cansu Tosun, Wilma Elles, Zara, Sarp Leventoğlu, Demet Akbağ, Tolgahan Sayışman, Keremcem, Engin Hepileri, Beyza Şekerci, Ali Sunal, Birce Akalay yer alıyor.

GÖNÜLDEN KOPAN ÖRGÜLERİ KIZILAY, SAHİPLERİNE ULAŞTIRACAK

Okurlar ördükleri örgüleri,15 Mart tarihine kadar Kızılay ve D&R mağazalarına bırakacaklar. Bu merkezlerde toplanan örgüler, Kızılay tarafından ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşacak. Proje, ‘Ben de varım’ diyen, gönülden kopan örgülerle çocuklara sıcak bir mutluluk dağıtmak isteyen herkese açık. Proje kapsamında, mutluluk vermek için ilmek ilmek örülen kıyafetler, hurriyetkelebek instagram hesabından da paylaşılıyor. Gönül Örgüsü projesi hurriyet.com.tr adresinden takip edilebiliyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler; 168 numarasından Kızılay Çağrı Merkezi’ne ulaşabiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>