>

GÜZELLİK

"(NL) Evening Primerose" ile tepeden tırnağa destek

Dünyada içerik ve üretim kalitesi ile tanınan New Life besin tamamlayıcılarından (NL) Evening Primrose ile vücudunuz için gereken tüm destekler.
 
   
 
 
     
“(NL) Evening Primerose” ile tepeden tırnağa destek

Vücut tarafından kendiliğinden üretilemeyen ve dışardan alınması gereken Omega-6 esansiyel yağ asidi grubundan GLA’nın (gamma linoleik asit) en güvenilir kaynaklarından New Life (NL)Evening Primrose pek çok sorunla baş etmeye yardımcı oluyor.


(NL)Evening Primrose adet dönemi sorunu, endometriosis ve fıbrokistik meme hastalıklarında görülen şikayetlerin hafifletilmesinde, artritik eklem ağrılarının ve şeker hastalığına bağlı sinir hasarının (diyabetik nöropati) oluşturduğu belirtilerin (ayak ağrıları, yanma, karıncalanma, kramp ve uyuşuklukları) azaltılmasına, alzheimer hastalığına bağlı bellek sorunlarının sınırlanmasına, egzama ve sedef hastalıklarında, derinin kuruması, pul-pul dökülmesi kaşıntı, rosacea ve akneye bağlı cilt sorunlarının giderilmesine, tırnak ve saç güzelliğine yardımcı olur.
Vücuttaki Omega yağ asidi eksikliğinde de kullanılan New Life (NL) Evening Primrose kalp ve damar rahatsızlıkları, diabet, ile alkol problemlerinin hafifletilmesine yardımcı olur.

Dünyada içerik ve üretim kalitesi ile tanınan New Life besin tamamlayıcılarından (NL) Evening Primrose ile vücudunuz için gereken tüm desteği sağlayabilirsiniz.

New Life Ücretsiz Danışma Hattı: 0800 261 55 15

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>