>

GÜZELLİK

Adriana Lima’dan Türk Kadınlarına Övgü Dolu Sözler

Maybelline New York’un global marka yüzü Adriana Lima, Alp Kavasoğlu ve Cansu Akın ile New York Moda Haftası’nda buluştu.
 
   
 
 
     

Dünyanın en prestijli moda etkinliklerinin başında gelen New Yok Moda Haftası’nın bu yıl 19.kez makyaj sponsoru olan Maybelline New York; Cansu Akın ve Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu’nu Adriana Lima ile bir araya getirdi. Lima, “Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını çok beğeniyorum” dedi.

Milyonlarca kişinin takip ettiği dünyanın en önemli moda haftalarından New York Moda Haftası’nın makyaj sponsorluğu, bu yıl 19.kez makyaj trendlerinin belirleyicisi Maybelline New York tarafından gerçekleştirildi. Moda haftası kapsamında Adriana Lima ile Cansu Akın ve Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu bir araya geldi. Maybelline New York’un global marka yüzü Adriana Lima, görüşme sırasında Türkiye ve Türk kadınlarına ait düşüncelerini paylaştı.

Maybelline New York markasına çocuk yaşlardan bu yana hayran olduğunu ve 10 yıldan fazladır Maybelline New York’un marka yüzü olmaktan gurur duyduğunu belirten Lima, “Tüm fotoğraf çekimlerinde, günlük hayatımda, tüm kırmızı halı etkinliklerinde Maybelline New York ürünleri kullanıyorum. En sevdiğim Maybelline New York ürünlerinden biri olan Super Stay Matte Ink ruj, kalıcılığı sayesinde vazgeçilmezlerim arasına girdi. En çok tercih ettiğim kırmızı renklerin 20 Pioneer ve Dancer olduğunu söyleyebilirim. Instagramda paylaştığım fotoğrafların pek çoğunda ruj olarak yine Super Stay Matte Ink serisinden 15 Lover kullanıyorum. Gözümde de genelde Total Temptation maskara oluyor. Total Temptation ve Falsies, verdiği hacimli ve uzun kirpik görünümü ve uzun süre kalıcı olmasıyla en sevdiğim Maybelline maskara ailesi üyeleri arasında yer alıyor. Total Temptation’ın kokusuna bayılıyorum” dedi.

Görüşmede Türkleri çok sevdiğinden ve Türk kadınlarını çok beğendiğinden bahseden Adriana Lima, Türk kadınlarının bakımlı olmalarını ve makyajı sevmelerini takdir ettiğini belirtti. Lima, “Türk kadınlarının gözleri öne çıkaran makyajlarını çok beğeniyorum, kadınların kendilerini oldukları gibi kabul ettikleri ve güzel görünmek ve iyi hissetmek için çaba sarfettikleri ülkelerde olmaktan hoşlanıyorum. Türkiye’ye ilk olarak 10 yıl önce geldim ve Istanbul’u çok sevdim. Yemeklere bayıldım, özellikle baklava ve kaymak favorimdi. Türk kahvesini çok seviyorum. Geçtiğimiz günlerde Türk kahvesi yapmayı öğrendim ve evimde Türkiye’den aldığım Türk kahvesini tüm misafirlerime yapıyorum. Lokum da vazgeçilmezlerim arasında” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>