>

GÜZELLİK

Alicia Keys Givenchy Parfümünün Yeni Yüzü Oldu

Parfums Givenchy, dünyaca ünlü müzik ikonu, Grammy ödülüne sahip şarkıcı Alicia Keys ile olan yeni birlikteliğini duyuruyor.
 
   
 
 
     

Givenchy, Alica Keys’in yüzü olacağı yeni parfüm kampanyasını Ekim 2014’te tüm dünyaya tanıtacak. Parfums Givenchy’in Uluslararası Başkanı Thierry Maman: “Alicia’nın karizmatik kişiliği ve baştan çıkarıcı güzelliği ile asil, kendini belli eden, farklı ve beklenmedik Givenchy çizgisi mükemmel bir uyum içerisindedir. Yeni parfüm projesinde onunla beraber çalışmayı heyecanla bekliyoruz.” dedi.

Alicia Keys, Givenchy’nin dünyanın en sembolik lüks moda evlerinden biri olduğunu düşünüyor. Givenchy’nin prestijinin bir parçası olmanın heyecan verici olduğunu söyleyen Keys, Givenchy’nin yepyeni kokusunu dünyada temsil edecek olmaktan onur duyduğunu belirtti.

Şarkıcı/söz yazarı/yapımcı olarak 15 kez Grammy ödülü kazanan yetenekli aktris Alicia Keys, HIV ve AIDS’e karşı da savaş vererek girişimci kimliğiyle ön plana çıkıyor. 2001 yılında sahneye ilk çıkışında tüm dünyada 30 milyon kaydı satılan Keys, şu anda son studio albümü olan Girl on Fire üzerinde çalışmalarını devam ediyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>