>

GÜZELLİK

Amway Artistry Exact Fit Kapatıcı

Mükemmel görünümün keyfini çıkarın...
 
   
 
 
     

Amway ARTISTRY, makyaj koleksiyonunu zenginleştirmeye devam ediyor. Amway’in yeni ürünleri Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++ ve Exact Fit Kapatıcı’yla makyaj severler anında ışıltılı ve kusursuz bir cilde sahip oluyor.

Dünyanın en büyük doğrudan satış markası Amway, makyaj koleksiyonunu zenginleştiriyor. Son olarak satışa sunulan ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++ cildi aydınlatıp zenginleştirirken; Exact Fit Kapatıcı kusurları etkin bir şekilde gizliyor.

Cilt bakım ürünlerinin koruyucu gücünü fondötenin üstün performansıyla birleştiren ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++, ciltte üç boyutlu etki yaratıyor. Kremsi kıvamıyla saniyeler içinde emilerek cilde aydınlık ve parlaklık veren bu özel ürün, hafif örtücü yapısıyla siyah noktaları, yüz çizgilerini ve diğer cilt sorunlarına etkiyerek kusursuz görünüm sunuyor.

Cildi mükemmel görünüme kavuştururken nemlendiren ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++, özel içeriğiyle gün boyu UV ışınlarına karşı kalkan görevini üstleniyor.

Birçok Özellik Bir Arada…

Uzun süre kalıcı özelliğiyle ARTISTRY Exact Fit Kapatıcı cilt kusurlarının, lekelerin ve koyu halkaların görünümünü azaltırken içeriğindeki renk sabitleyici teknolojisiyle gerçek cilt görünümünü taklit ediyor. Her koşulda kullanıma uyum sağlayan kapatıcı; sıcak, nem gibi zorlu hava şartlarında bozulmayı ve iz kalmasını engelliyor. Küçük kusurları saklamak için tasarlanan ARTISTRY Exact Fit Kapatıcı ayrıca göz farı astarı olarak da kullanılıyor.

ARTISTRY Ideal Radiance Aydınlatıcı CC Krem SPF 50 UVA/UVB PA +++ 138.00 TL’den ARTISTRY Exact Fit Kapatıcı ise 95.30 TL’den satılıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>