>

GÜZELLİK

Arap Kızı Kremi

Tamamen bitkisel olarak formül edilmiş , yan etkisi görülmemiş, her cilt tipine uygun formda hazırlanmıştır. İşte çok özel krem...
 
   
 
 
     

Düzenli kullanım sonucu ciltte istenen etkiyi gösterir. Ortadoğu halklarının yüzyıllardır kullandığı arap kızı kreminin ciltteki sorunlara oldukça pozitif etkisi yanında canlı, parlak ve beyaz bir cilt olşmasındada başarı oranı çok yüksektir.

KREM

• Ciltteki kırmızı noktalar ve yüzeye yakın kılcal damarların verdiği kötü görüntüyü ortadan kaldırır.

• Çil, güneş lekeleri, vücut lekeleri,sivilce izlerini ortadan kaldırır, tüm bunlarda oldukça etkilidir.

• Güçlü etkide ve doğal içerikdedir.

• İstenirse ciltten arındılıp temizlenmesi çok kolaydır.

• Tüm cilt tiplerine uygun seçenekli arap kızı kremi, sivilce karşıtı bir üründür.Sivilceye meyilli sorunlu bölgeye uygulandığında cildin görünümünü pürüzsüzleştirir. Cildi kurutmadan sivilcelerin neden olduğu leke ve görünümü düzgünleştirir, parlak ,canlı bir cilt görünümü sağlar.

• Cildin güneşe karşı daha güçlü olmasını sağladığı gibi, çillerin kısa sürede zahmetsizce yok olmasında etkilidir. Bitkisel içeriği ile yan etkisi yoktur. Cilt tipinize uygun seçeceğiniz arap kızı kremi ile sivilce, leke gibi cilt problemlerinizi en aza indirgeyebilirsiniz.

NASIL KULLANILIR?

Kuru ve temiz cilt üzerine günde bir kez geceleri uygulanır. Sabah bol su ile cildinizi yıkayınız.Tüm cilt tiplerine uyumludur. Düzenli kullanım sonucu istenen etki sağlanır.

KREMİNİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Tamamen bitkisel içeriğe sahiptir. Bu nedenle herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır. Kadınlarda olduğu gibi erkek cilttede uygulanabilir ve aynı olumlu sonuçlar elde edilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>