>

GÜZELLİK

Avon Türkiye şimdi Facebook’ta!

Avon Türkiye, dünyada internet üzerinden en çok ziyaret edilen sosyal paylaşım ağı olan Facebook’ta özel sayfası ile yerini aldı!
 
   
 
 
     
Avon Türkiye, ülkemizde yaklaşık 3 milyon üyesi bulunan ve üyelerinin %70’ini kadınların oluşturduğu sitede açılan özel sayfası aracılığıyla sayfaya üye olan tüm site kullanıcıları ile sürekli iletişim halinde olmayı amaçlıyor. Avon Türkiye Sayfası’na üye olan site kullanıcıları; yeni ürünlere, sosyal sorumluluk projelerine ilişkin son gelişmelere, reklam filmlerine, halkla ilişkiler aktivitelerine, güzellik ipuçlarına ve iş birliklerine kadar uzanan güncel haberlere kolaylıkla ulaşabilecekler. Üyeler, en son yeniliklerden haberdar olurken, gelecek dönemlerde gerçekleştirilecek aktivitelere ilişkin bilgi edinebilecekler.

Avon Türkiye sayfasinda her yeni kampanya ile profil resmi olarak www.avon.com.tr sitesinin ana sayfa görseli yer alacak. Böylelikle kampanyalar ile de güncel bilgilendirme sağlanacak."Posted items" bölümünde ise güzellik ipuçları ve üyelere önerilen önemli adreslere yönlendirmeler yapılıyor olacak. İçerik, uygulama ve görsel açıdan sürekli olarak güncellenen Avon Türkiye Sayfası’na aşağıdaki adımları izleyerek siz de üye olabilirsiniz!• www.facebook.com adresine girerek, sol üst köşedeki "Search" bölümüne büyük harflerle ve turkce karakterler kullanmadan AVON TURKIYE yazınız.

• Açılan sayfada sağ taraftaki listede yer alan "Become a Fan" (üye olun) bölümüne giriniz.

• AVON TURKIYE sayfasına üye olduktan sonra kendi listenizdeki kişilerle de AVON TURKIYE sayfasını paylaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>