>

GÜZELLİK

AVON’un Meme Kanseri ile Mücedele Projesi

Pembe ajanda 15 ünlü kadını bir araya getirdi...
 
   
 
 
     

15. yılını dolduran AVON'un meme kanseri ile mücadele projesi için 15 ünlü ve başarılı kadın, hayallerinden ilham alarak hazırlanan büstiyerlerle projeye destek verdi!

AVON’un ‘Meme Kanseri ile Mücadele Projesi’ kapsamında her yıl hazırlanan ‘Pembe Ajanda’sında bu yıl sinemadan modaya, müzikten iş dünyasına kadar alanında başarılı 15 kadın bir araya geldi. 15 ünlü isim meme kanserine dikkat çekmek için hayallerinden ilham alarak hazırladıkları büstiyerlerin fotoğraflarını kişisel mesajlarıyla birlikte Pembe Ajanda’da paylaştı. Projenin 15. yılına özel olarak hazırlanan ‘AVON Pembe Ajanda 2012’ davetinde cemiyet ve sanat hayatından pek çok isim hazır bulundu.

AVON’un Meme Kanseri ile Mücadele Projesi kapsamında her yıl hazırladığı ‘AVON Pembe Ajanda’, 2012 yılına sayılı günler kala düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı. Projenin 15. yılı için geliştirilen konsept ile 15 ünlü ve başarılı kadını bir araya getiren AVON Pembe Ajanda’nın satışından elde edilen gelir; ücretsiz mamografi çekimleri, mamografi cihazı bağışları ve bilinçlendirme çalışmalarında kullanılmak üzere AVON Meme Kanseri ile Mücadele Fonu’na aktarılacak.

PROJENİN 15. YILINA ÖZEL AJANDADA 15 KADINDAN ÖZEL TASARIM BÜSTİYER

Anjelika Akbar, Ayşenur Yazıcı, Azra Akın, Burcu Esmersoy, Evrim Akın, Gaye Sökmen, Lolita Asil, Müjde Ar, Nükhet Duru, Serra Yılmaz, Sezen Aksu, Songül Öden ve Tanem Sivar tarafından tasarlanan büstiyerler ünlü tasarımcı Zeynep Tosun’un ve TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner tarafından tasarlanan büstiyer ise Beymen Tasarım Ekibi’nin dokunuşlarıyla hayat buldu.

GEÇEN YIL 15 ERKEK BİR ARAYA GELMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl aynı proje için Cem Adrian, Dj Geveze, Emre Belözoğlu, Engin Atsür, Fahir Atakoğlu, Fatih Erkoç, Gökhan Tepe, Kemal Doğulu, Levent Yüksel, Mustafa Ceceli, Müjdat Gezen, Özgür Özberk, Rüştü Reçber, Salih Saka ve Uğurkan Erez gibi ünlü ve kendi alanlarında başarılı 15 erkek bir araya gelmişti.

SANAT VE CEMİYET HAYATINDAN DESTEK

AVON’un Pembe Ajanda 2012 tanıtım gecesine, projeye destek veren 15 ünlü kadının yanı sıra sanat ve cemiyet hayatından önemli isimler de katılarak projeyi desteklediklerini gösterdi. İş, sanat, spor, müzik, moda ve medya hayatının tanınmış isimleri Pembe Ajanda’yı 2012 yılı boyunca büyük bir mutluluk duyarak kullanacaklarını ve sevdiklerine hediye ederek projeye katkıda bulunacaklarını dile getirdiler. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>