>

GÜZELLİK

Ayaklar da Bakım İster

Tüm ağırlığımızı taşıyan vücudumuzun bu ağır işçilerine iyi bakmamız lazım. Şimdi pudralar, spreyler, arındırıcı maskeler, pastiller, özel masaj aletleri gibi çok sayıda ayak ürünü var.
 
   
 
 
     

NEMLENDİRİCİ AYAK SPREYİ:

Özellikle uzun süre kapalı kalan ayaklar için her zaman önerilen nemlendirici ayak spreyleridir. Gün boyu ayakkabıya hapis kalan ayakları taze ve kuru tutan sprey ayak sağlığının korunmasına yardımcı olur.

ÖLÜ HÜCRELERİ TEMİZLEYEN ARINDIRICI:

Ayakları ölü hücre ve kirlerden arındıran jel ayak banyosundan sonra kullanılmak üzere tavsiye ediliyor.

DEODORANTLI AYAK PUDRASI:

Ayaklarda gün boyunca oluşan kokuları engelleyip, ayakların ayakkabı içinde rahat durmasını sağlayan deodorantlı ayak pudralı, ayakları kuru tutup tahriş olmalarını da önlemektedir.

AYAK MASAJ ALETİ:

Titreşimli masaj aletinin yarattığı köpük etkisi ile ayaklar gevşemektedir.

LAVANTALI BESLEYİCİ KREM:

Y ağsız ve ayak derisini yumuşatan lavanta besleyici kremler özellikle ayak tabanı ve parmak aralarındaki sertlikleri de yumuşatmaktadır.

RAHATLATICI YAĞ:

Rahatlatıcı ayak yağı masaj sırasında, saf olarak da ayak banyosunda suya karıştırılarak kullanılmaktadır. Ayakları nemlendirmesinin yanısıra yorgunluğu da alıp yumuşatmaktadır.

TOPUK YUMUŞATICI KREM:

Nemlendirici kremle birlikte kullanılan topuk yumuşatıcı kremle tüm ayağa masaj yapılabilmektedir. Ayak derisini yumuşatarak topuklarda kuruluktan ötürü oluşan çatlakları onaran kremin her kadının dolabında olması gerekiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>