>

GÜZELLİK

Ayça Ayşin Turan Bioderma’nın Photoderm Güneş Ürünlerinin Marka Elçisi Oldu!

Cildi önemseyen, her cilt tipine ve endişesine yönelik dermatolojik uzmanlık sunarak ürünler geliştiren Bioderma’nın güneş kategorisi Photoderm serisinin marka elçisi ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan oldu.
 
   
 
 
     

8 Haziran Çarşamba günü Mandarin Oriental Bosphorus’ta güzel oyuncunun katılımıyla düzenlenen lansmanda Photoderm’in yenilenen ürünleri tanıtıldı.

Cilde gösterdiği saygının yanı sıra çevreyi ve toplumu da önemseyen Bioderma, yenilenen Photoderm serisi ile her cilt tipi için dermatolojik güneş koruması sunarak cildi güçlendiriyor ve cildi hem UVA’ya hem de UVB’ye karşı koruyor. Yenilenen formülasyonu sayesinde sualtı ekosistemini ve deniz canlılarını koruyan ürünlerin marka elçisi ise güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan oldu. Bu iş birliği, 8 Haziran Çarşamba günü Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlenen lansmanla duyurulurken ürünler de tanıtıldı.

Bioderma Türkiye Ülke Müdürü Bayram Kaymak’ın ev sahipliği yaparak Photoderm güneş koruyucu serisinin özellikle yeni ürünlerine ve yenilenen formülasyonlarına dikkat çektiği davette katılımcılar, yenilenen ürünler hakkında bilgi alırken #DenizCanlılarınıKoru sloganıyla başlatılan ve Marmara Denizi’nde yaşanan kirliliğin sualtı yaşamı üzerindeki olumsuz etkilerini gözler önüne seren belgeseli izlediler.

Etkinliğin konuklarından Dermatolog Doç. Dr. Ezgi Özkur zararlı güneş ışınlarının ciltte yarattığı olumsuz etkilere karşı cildimizi Photoderm güneş koruyucularla nasıl korumamız gerektiği ve kişilerin farklı cilt tipine uygun kullanılması gereken güneş koruyucular hakkında bilgi verirken Makeup Artist Rıfat Yüzüak ise makyajlı bir cildin güneşten nasıl korunabileceğine yönelik ip uçları verdi.

Photoderm marka elçisi olan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ise “Özlemle beklenen yaz geldi… Yaz mevsimini çok seviyorum, ruhumun enerji kaynağı diyebilirim. Ancak her güzel şeyin olumsuz yanlarının olduğu gibi güneşin de zararlı ışınlarından cildimizi korumalıyız. Bunu da doktorların 1 numaraları tercihi* dermokozmetik bir marka olan Bioderma’nın Photoderm ürünlerini tercih ederek yapıyorum, favorim ise Photoderm Aquafluid. Uzun yıllar cildimi güneşten koruyorum cildimin sağlığını buna borçluyum diyebilirim. İç mekân çekimlerinde özellikle güneş koruyucu kullanmaya dikkat ediyorum. Biliyorsunuz spot ışıkları inanılmaz güçlü ışıklar, cildi yorabiliyor ve ciltte lekeye neden olabiliyor. Dermatoloğum önerisiyle birlikte Bioderma ile uzun süre önce tanışmıştım zaten. Photoderm serisi, yepyeni patenti Sun Active DefenseTM ile güneşe karşı %99.8 DNA koruması** sağlayarak; cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendiriyor. Her cilt tipinin ihtiyacına yönelik çözümler sunan geniş bir ürün yelpazesi var bu da oldukça önemli diye düşünüyorum herkesin yaşam kalitesinin artırılabilmesi için. Öğrendiğim en önemli şeylerden bir diğeri de kullandığımız güneş koruyucuların cildi hem UVA’ya hem de UVB’ye karşı koruması gerektiği. Bioderma Photoderm güneş serisinin sunduğu dermatolojik uzmanlıkla cildi koruyor ve güçlendiriyor. Üstelik yenilenen formülleriyle denizdeki yaşama zarar vermeyen, sualtı ekosistemini koruyan içerikler sunuyor marka. Sürdürülebilir bir çevre ve gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için kullandığımız, giydiğimiz hatta yediğimiz ürünlere bile dikkat ederek yaşamalıyız. Bu kapsamda benim için çevre dostu olan ürünler çok kıymetli. Photoderm güneş koruyucular, mercan dahil olmak üzere su altı canlılarının yaşamına saygı gösteriyor. Bu farkındalığı hepimiz büyütmeliyiz ki insanlık için güzel yarınlar bırakalım.” dedi.

Yaz ve güneş temasının hâkim olduğu etkinlikte konuklar hem sıcak havanın tadını çıkardılar hem de ünlü oyuncu ile sohbet ederek keyifli anlar yaşadılar.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>