>

GÜZELLİK

Bakışlarınızı değiştirmeye hazır olun...

İnce çizgiler ve kırışıklıklara artık veda edebilirsiniz. M.Asam göz kremi ile üzüm çekirdeği yağı içeriği sayesinde kırışıklıkları yok edin...
 
   
 
 
     
M.Asam göz kremi hassas göz çevresini gerginleştirip kayganlaştırıyor. Dokuyu yoğun bir şekilde nemlendirip, onu desteklerliyor. Bu şekilde ince çizgilerin kırışıklıklara dönüşmesini engelliyor.

Antioksidanlar; OPC, yeşil çay ve ginseng gibi değerli etkin maddeler cilde yeni bir esneklik gücü ve canlılık kazandırıp serbest radikallere karşı koruma sağlıyor.İnce çizgiler ve kırışıklıklar üzüm çekirdeği yağı içeriği sayesinde azalmakta ve Wild Yam ile zenginleştirilmiş üstün kaliteli bakım ürünü kolajen liflerin kalitesini artırmaktadır. Sadece 4 haftalık kullanımdan sonra dermatoloji enstitüsü “Dermatest” kırışıklık derinliğinin %50 azaldığını tespit etmiştir.

Uygulama:
Sabah ve akşamları az miktarda göz çevresine sürünüz. Yüzük parmağıyla gözkapağının üst bölümüne içten dışarıya doğru sürünüz. Gözkapağının alt bölümüne kremi dıştan içeriye doğru hafifçe sürünüz.

İçindekiler:
AQUA (Su), GLİSERİN, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLİSERİT (Kozmetik yağ), GLİSERİL STEARAT (Emülgatör ve kıvam artırıcı), CETEARİL ISONONANOAT (Kozmetik yağ), BUTYROSPERMUM PARKII (Shea-Butter), CETİL ALKOL (Viskozite regülatörü), ETİLHEKSİL METOKSİCİNNAMAT (Işık koruma filtresi UV), PROPİLEN GLİKOL (Eriyik iletici), CETEARET-20 (Emülgatör ve kıvam artırıcı), CETEARET-12 (Emülgatör ve kıvam artırıcı), CETEARİL ALKOL (Emülgatör ve kıvam artırıcı), CETİL PALMİTAT (Emülgatör ve kıvam artırıcı), VİTİS VİNİFERA (Üzüm çekirdeği yağı, Üzüm çekirdeği ekstresi/OPC), PANAX GINSENG (Ginseng), DIOSCOREA VILLOSA (Wild Yams), CAMELİA SİNENSİS (Yeşil çay), TOCOFERİL ASETAT (Vitamin E), PANTENOL (Provitamin B5), NİYASİN AMİT (Vitamin B3), DİMETHİCON (Kozmetik yağ), SPİNGOLİPİTLER (Keramit), FOSFOLİPİTLER (Keramit), SODYUM KARBOMER (Kıvam artırıcı), DİSODYUM EDTA (Korumayı destekler), LACTON (pH-Regülasyonu), MALTODEKSTRİN (Ekstreler için taşıyıcı), SİLİCA (Ekstreler için taşıyıcı), FENOKSİ ETANOL, METİLPARABEN, ETİLPARABEN, PROPİLPARABEN, BÜTİLPARABEN, İSOBÜTİLPARABEN (Koruyucu madde)

www.fulsam.com

 

 Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>