>

GÜZELLİK

Boyalı saç narindir...

Saçınız ilk boyandığında parlak ve canlı gözükürken, bir süre sonra sertleşiyor, mat ve cansız bir görünüm mü alıyor mu?
 
   
 
 
     
Saçınız ilk boyandığında parlak ve canlı gözükürken, bir süre sonra sertleşiyor, mat ve cansız bir görünüm mü alıyor? “Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisi” boyanın kaybettirdiklerini saçınıza geri kazandırır. Saçın dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırır.

Dove, Boyalı Saçlar Bakım Serisi’nin saçınıza kazandırdıklarını keşfetmeniz ve Dove farkını yaşayabilmeniz için, sizi yaz boyunca devam edecek olan aktivite noktalarına davet ediyor.

Kişisel bakım kategorisinde farklılık yaratan, Unilever ailesinin hızlı büyüyen markası Dove, Boyalı Saçlar Bakım Serisiyle saçlarınıza hayat veriyor. Nemlendirici Şampuan, Nemlendirici Saç Kremi, Yoğun Bakım & Parlaklık Maskesi ve Şekillendirici & Koruyucu Bakım Kompleksi 7/24 ürünlerinden oluşan Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisi, boyanın kaybettirdiklerini saçınıza geri kazandırıyor. Saçın dış etkenlere karşı dayanıklılığını artıran seri, boyadan sonra sertleşen saçlara canlılık ve parlaklık katıyor. Dove, ürün serisiyle tüm tüketicilerine şöyle sesleniyor: “Siz boyayın, Dove korusun”


Dove, Boyalı Saçlar Bakım Serisi’ni tüketicilerine tanıtmak amacıyla, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’daki alışveriş merkezleri ve sahillerde yaz boyunca tüketici aktiviteleri düzenliyor. Aktivite sırasında Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisini saçlarınıza uygulamanın yanı sıra Dove uzmanlarından ürün serisi hakkında detaylı bilgi alma şansına da sahipsiniz.

Kanıtlanmış test sonuçlarına göre Dove Boyalı Saçlar Bakım Serisi, 7 yıkamadan itibaren, saçın %73’e kadar daha güçlü olmasını sağlarken, kırık oluşumunu %70’e kadar azaltıp; saçların %90 daha yumuşak, pürüzsüz ve parlak olmasına yardımcı oluyor.

Dove ile bakım yapılan saçlar 1000 km uzunluğunda olacak
Dove, yaz boyunca sürecek aktiviteleri sayesinde yaklaşık 30.000 kişi ile birebir iletişim kurmayı ve boyalı saç bakımı ile ilgili bilgi vermeyi amaçlıyor. Alışveriş merkezlerinde ve sahillerde yapılacak bu aktivite sayesinde tüketiciler Dove farkını anında yaşama imkanı elde edebilecek. Aktivasyon boyunca Dove, 400 saatten fazla bakım yapmayı ve bu süre içinde 1000 km'den fazla saçın bakımını gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Dove Boyalı Saçlar için Nemlendirici Şampuan ve Saç Bakım Kremi
Nemlendirici Şampuan, saçınızın özenle temizlenmesini sağlarken, Nemlendirici Saç Kremi sayesinde saçınızı kolaylıkla tarayabilirsiniz. İçeriğindeki _ nemlendirici sütle, boyalı saçların ihtiyacı olan nemi geri kazanmasına yardımcı olur. Saçınızın ihtiyaç duyduğu ekstra bakımı yapar. Boyalı saçı UV ışınlarına karşı korur, saçın güneş ışınlarından ötürü renk kaybına uğramasını engeller.

Dove Hair Silk (Boyalı Saçlar için Yoğun Bakım ve Parlaklık Maskesi)
İçerdiği yoğun nemlendiricilerle her bir saç telinin kalbine nüfuz ederek boyalı saçları yeniler, derinlemesine canlandırır, boyalı saçların kurumasına engel olur. Hafif yapısı sayesinde saça etkin bir şekilde nüfuz ederken ağırlık hissi uyandırmaz. Canlanan, hareketli ve dokunulası yumuşaklıktaki saçlardan, saç renginin parlaklığı tüm güzelliğiyle yansır.

Dove Boyalı Saçlar için Şekillendirici & Koruyucu Bakım Kompleksi 7/24
Şekillendirici & Koruyucu Bakım Kompleksi 7/24, saçınıza kolay şekil vermenizi sağlarken, içeriğindeki 1/4 nemlendirici süt sayesinde boyalı saçın ihtiyaç duyduğu ekstra bakımı yapar, boyanın kaybettirdiklerini geri kazandırır. Saçı fön, fırça gibi dış etkenlere karşı korur. Saçınıza doğal bir canlılık ve hareketlilik kazandırırken, elektiriklenmesini de önler.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>