>

GÜZELLİK

Cildinizde "Enjeksiyonsuz Botoks" etkisi

Mimik çizgileri ve kırışıklıklarınızı “Bio Active Care Serisi”nin eşsiz kombinasyonuyla kontrol altına alın...
 
   
 
 
     
Mineral Care’in cerrahi botoksun yan etkilerinden korkan kadınlar için yepyeni bir alternatif olarak sunduğu, “Bio Active Care Serisi” bitkisel özlerden oluşan formulasyonu ile yüzdeki çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak, yaşlanma etkilerini geciktiriyor.

Lut Gölü’nün zengin minerallerinden oluşan Mineral Care’in “Bio Active Care Serisi”yle cilt, canlı bir görünüm kazanarak, dolgunlaşıyor ve ciltteki kırışıklıklar ortadan kalkıyor. Cerrahi botoks kadar güçlü etkisi olan serinin yan etkileri bulunmuyor.


Bio Active Care Serisi’nin içeriğinde bulunan Regu‚-age, gözaltı şişlikleri ve morlukların düzenlenmesi, ciltteki lekelerin giderilmesi ve cildin daha canlı görünmesini sağıyor. Doğada bulunan en güçlü antioksidan olarak kabul edilen yeşil çaydan bile daha güçlü olan Nectapure‚ maddesi ise strese karşı cildi korurken, Argireline‚ mimik çizgilerinin görünümünü hafifletiyor.

Nectapure‚’un içeriğinde bulunan ve İsviçre Alpleri’nde yetişen Buddleja davidii bitkisinin, kelebeklerin ömürlerini 4-5 kat artırdığı görülmüştür. Bio Active Care Serisi’nin içeriğinde bulunan Nectapure‚, cildin daha sıkı ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Bio Active Care Serisi, düzenleyici yüz ve göz çevresi serumu, SPF 15 faktörlü çok yönlü gündüz bakım kremi, canlandırıcı gece kremi, göz ve dudak çevresi maskesi olmak üzere dört çeşit üründen oluşuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>