>

GÜZELLİK

Cildinizi süt ve balın saf gücü ile besleyin

Organik süt proteinleri ve balın saf gücü ile geliştirilen Milk&Honey Serisi cildinizi besler, yumuşatır ve nemin cildinizde hapsedilmesini sağlar. Tıklayın! Oriflame'den MILK&HONEY CİLT BAKIM SETİ Kazanın...
 
   
 
 
     
Cildinizi süt ve balın saf gücü ile besleyin!

Organik süt proteinleri ve balın saf gücü ile geliştirilen Milk&Honey Serisi cildinizi besler, yumuşatır ve nemin cildinizde hapsedilmesini sağlar.


MILK&HONEY
BESLEYICI YÜZ KREMI
Organik süt ve bal özleri içeren besleyici yüz kremi cildinizin kaybettiği nemi yeniden kazandırır. Normalden kuruya dönük ciltleri yumuşacık ve rahatlamış hissettirir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 75 ml.


MILK&HONEY
2'Sİ 1 ARADA TEMİZLEYİCİ VE TONİK
Organik süt ve bal özleri içeren besleyici ikisi bir arada temizleyici ve tonik. Makyaj artıklarını temizler, cildi tonikler ve derinlemesine besler. Bir pamuk yardımıyla uygulayıp durulayınız. Normal ve kuru ciltler için uygundur. 150 ml.

MILK&HONEY
BESLEYİCİ YÜZ MASKESİ
Organik süt ve bal özleri içeren besleyici yüz maskesi, cildinizi derinlemesine nemlendirir ve besler. Temizlenmiş yüze, göz çevresinden uzak olacak şekilde uygulayın. 5-10 dakika bekledikten sonra, durulayın ya da bir mendil ile silin. 50 ml.


---------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 40 COSMOTURK OKURUMUZ "ORIFLAME'DEN MILK&HONEY CİLT BAKIM SETİ" KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...---------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>