>

GÜZELLİK

Cildinizi Yılbaşına Dove Besleyici Bakım Sütleriyle Hazırlayın

Yılbaşı gecesine Dove’un Besleyici Bakım Sütleri sayesinde hem cildinizi hem de kendinizi %100 şımartarak hazırlanın.
 
   
 
 
     

Besleyici Bakım Sütleri vücudunuzda, el ve yüz bakımından sonra geriye kalan %90’lık bölümün de cilt bakım ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Dove Besleyici Bakım Sütleri, yapışkanlık hissi bırakmayan zengin formülü ve Deep Care Complex teknolojisiyle kadınları %100 bakımla buluşturuyor.

Kadınının kişisel bakım konusundaki bütün ihtiyaçlarına karşılık veren Dove, vücudunuzda; el ve yüz bakımından sonra geriye kalan %90’lık bölümün de cilt bakım ihtiyacına Dove Besleyici Bakım Sütleri ile yeni bir yıla merhaba derken de yanınızda! Dove Besleyici Bakım Sütleri yeni formülüyle cildi ipek gibi yumuşacık yapıyor ve yapışkanlık hissi bırakmıyor; böylelikle kadınlara %100 güzelliğin keyfini sunuyor.

Kadınlar el ve yüz bakımlarını yaptıktan sonra çoğu kez kişisel bakım ihtiyaçlarını tamamen karşıladıklarını düşünüyorlar. Oysa el ve yüz bakımı cilt bakımının yalnızca %10’unu oluşturuyor. Geriye kalan %90’lık cilt bakım ihtiyacı ise birçok kez eksik kalabiliyor. Oysa Dove, bakımdan gelen güzelliği sağlamak için gereken bu %90’lık kısmı, tescilli Deep Care Complex teknolojisini içeren Dove Besleyici Bakım Sütleriyle tamamlıyor.

DEEP CARE İLE HER CİLT TİPİNE DERİNLEMESİNE BAKIM

Deep Care Complex teknolojisi barındıran Dove Besleyici Bakım Sütleri, cildin üst katmalarını derinlemesine nemlendiriyor, cildi besliyor ve güzelliğin uzun süreli korunmasına yardımcı oluyor. Losyon kategorisinde yapışkanlık hissi bırakmayan kaliteli, eşsiz formülüyle fark yaratan Dove Besleyici Bakım Sütleri cilt tiplerinin ihtiyacına göre, Dove Essential Nourishment (kuru ciltler için), Dove Intensive Nourishment (çok kuru ciltler için) ve Dove GoFresh Nourishment (normal ciltler için) olmak üzere 3 ürünle raflara çıkıyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı

Dove Besleyici Bakım Sütleri:17,90 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>