>

GÜZELLİK

Cilt bozukluklarına karşı günlük yenileyici bakım

Dünyada 25.000 dermatoloğun tercih ettiği, en çok reçetelenen dermo-kozmetik markası La Roche-Posay’dan, yağlı ve akneye eğimli ciltlere, temizlik ve bakım için EFFACLAR serisi…
 
   
 
 
     
EFFACLAR, yağlı ve akneye eğimli ciltler için 3 farklı bakım programı öneriyor. Bu 3 farklı bakım programı Parlama, Cilt Bozuklukları ve Dermatolojik Tedavi Altındaki ciltlere özel temizleme ve nemlendirme ürünlerini ve bu 3 seriyi tamamlayıcı bakım ürünlerini içeriyor.

Cilt bozukluklarına karşı günlük yenileyici bakım
EFFACLAR K


DEVRİM: Hedef Odaklı Mikro-soyucu LHATM

Kapalı gözenekler ve düzensiz cilt görünümü için günlük yenileyici bakım, mikro soyucu LHATM sayesinde cilt dokusunu yeniliyor. Yeni nesil soyucu LHATM hedefe yönelik mikro soyma için cildin üst yüzeyine etki ediyor. Mikro-soyucu özellik sayesinde gözle görülmeden cildi yeniliyor, epidermisle uyum içinde maksimum toleransa sağlıyor ve PH 5.5 değeriyle en hassas ciltlerde bile kullanılabiliyor.

La Roche-Posay termal suyu içeren, yağlı ciltler için günlük yenileyici bakım EFFACLAR serisinin etkinliği 19 klinik çalışma sonucunda kanıtlanmış ve dermatoloji dünyasında sunulmuştur. 2003 yılında Avrupa Dermatoloji Dergisi’nde yayınlanan klinik çalışma sonuçlara göre:

Sadece 2 hafta sonunda;
Siyah noktalar üzerinde % 86 oranında azalma sağlanmıştır.


Fiyat Bilgisi : 30 ml. 42,90 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>