>

GÜZELLİK

Cilt Lekelerinizin Tedavi Vakti

Porselen gibi bir cilde kavuşmak artık elinizde Ducray Melascreen Depigmentant.
 
   
 
 
     

Ducray Laboratuarları; özellikle kış aylarında ve mutlaka güneş koruyucu ile birlikte kullanıllan Ducray Melascreen Depigmentant’dan etkili bir sonuç alabilmek için tedaviye en az üç ay devam edilmelidir diyor.

Yazdan miras kalan güneş lekeleri, doğum, hamilelik, akne, yaşlanma ve menopoz lekeleri gibi kahverengi lekelereden kurtulmak, kusurları onarmak ve cilt tonu eşitsizliğiyle mücadele etmek artık elinizde, hem de evinizde. Yüz ve dekolte bölgesinde oluşan kahverengi lekelere elveda deme vakti.

Özellikle kış aylarında kullanıma uygun olan Ducray Melascreen Depigmentant içeriğinde bulunan glikolik asit ile yüzeyde soyucu bir etki sağlarken, diğer aktif içerik olan azeleik asitin nüfuz etme oranını arttırır. Azeleik asit ise antioksidan etki sağlarken, melanin üretimini bloke eder ve lekeler üstüne direk etki ederek, lekenin görüntüsünü hafifletmeye yardımcı olur.

Kullanım şekli: Melascreen Depigmentant özellikle kış aylarında, güneşin etkisinin daha az olduğu dönemlerde uygulanmalıdır. Gündüz cilt tipine uygun Melascreen güneşten koruyucu ile güne başlamalıdır. Lekelerin üstüne lokal olarak Melascreen Depigmentant sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa sürülmelidir. Etkili bir sonuç alabilmek için tedaviye en az üç ay devam edilmelidir.

Perakende satış fiyatı: 30 ml - 114 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>