>

GÜZELLİK

Clean&Clear “Dünyanı Yansıt” Yarışmasının Kazananı Belli Oldu

Yarışma büyük ilgi gördü...
 
   
 
 
     

Gençlerin en çok tercih ettiği cilt bakım markası Clean & Clear’ın www.facebook.com/cleanandclearturkiye sayfasında düzenlediği “Dünyanı Yansıt” yarışması büyük ilgi gördü.

Clean & Clear facebook hayran sayfasına başvuran 1500’ün üzerinde genç kız en yakınları ile çekilmiş fotograflarından oluşan videolarını paylaşarak dünyalarını yansıttılar.

Clean & Clear’ın genç kızların arkadaşları ile yaşadıkları keyifli anlardan bir hatıra kalması için tasarladığı Clean & Clear Dünyanı Yansıt yarışmasının Hey Girl dergisinden İpek Koşan, Cosmogirl dergisinden Candan Durusöz, Go Girl dergisinden Berna Kabacaoğlu, Blue Jean dergisinden Doğu Yücel,Clean & Clear Marka Takımından Deniz Gürler ve Caner Kırateli, J&J Halkla İlişkiler Sorumlusu Sofi Hürdana ve Forte İletişim’den Sinem Bıyık’tan oluşan jürisi, Point Barbaros Otel’de biraraya geldi, ve 11.098 fotoğrafın yüklenmesi sonucu oluşturulmuş birbirinden neşeli videoları değerlendirdiler.

Yarışmanın değerlendirme kriteri olan “Genç kızların dostluğu bambaşkadır; birbirlerine olan destekleri, paylaşımları ve tabii ki eğlenceleri hayatlarının en paha biçilmez anlarıdır” mesajını en iyi yansıtan videosu ile İdil Sancmis yarışmanın kazananı oldu ve Blackberry Curve ile ödüllendirilmeye layık görüldü.

Clean & Clear “Dünyanı Yansıt” Yarışmasında videoları ile dereceye giren diğer katılımcılar Melike Güngördü, Ahsen Çelik, Hatice Erdoğan ve Ezgi Çetin’e Clean & Clear ürünlerinden oluşan cilt bakım setleri almaya hak kazandılar.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>