>

GÜZELLİK

Dermalogica’dan Power Rich

Sıkı ve esnek bir cilt kolajen ve elastin tarafından desteklenir. Power Rich bu yaşamsal matrisi eşsiz, birbirini destekleyen üç sistemin teknolojik bileşimi ile yeniden yapılandırıyor.
 
   
 
 
     
Daha sıkı ve esnek bir cilt arayışı

Bir çocuğun yanağını çimdiklediğinizde cilt bakım uzmanlarının sıkılık adını verdiği tepki ile esnek ve direnci yüksek entegre yapısal kuvveti hissedersiniz. Sıkı ve esnek bir cilt kolajen ve elastin tarafından desteklenir. Bu matris cildin esnek fakat güçlü yapı taşlarını oluşturur. Biz yaşlandıkça, bu engeller bütünlüklerini kaybeder ve cilt daha ince, gevşek ve kırışık bir görüntüye sahip olur.


Power Rich bu yaşamsal matrisi eşsiz, birbirini destekleyen üç sistemin teknolojik bileşimi ile yeniden yapılandırıyor. 30 günlük kullanım sonucunda, bu eşsiz ürün hücre devir hızını hızlandırırken cilde canlı ve gergin bir görünüm kazandırır.


3 içerik fazı

cildin yumuşaklığını, yapısını ve güç seviyesini etkiler


Faz 1

Buğday Protein Özü, Yosun ve Soya'dan oluşan biyo-uyarıcı aktif bitkisel karışım, cilt dokularındaki nem, güç ve elastikiyet kaybını engeller.


Faz 2

Asitsiz yumuşatıcı içerikler cilt yenilenmesini artırır ve herhangi bir tahrişe ve pullanmaya sebep olmadan doğal eksfoliasyonu destekler.

AHA sonrası jenerasyonu için mükemmel

Cilt yenileyicileri, protein peptidler ve vitaminler yaşlanma izlerini tersine çevirmeye yardımcı olurken cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Bütün Dermalogica ürünleri gibi Power Rich de sentetik kokular içermez. Ürünün kokusunu tamamıyla üretilirken kullanılan bitkisel uçucu yağlar sağlar - üründe yaseminin doğal kokusunu rahatlıkla fark edebilirsiniz.

www.dermalogica.com.trFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>