>

GÜZELLİK

Düz Bir Karın ve İnce Bir Bel İçin Korse Etkili Jel

Elancyl Slim Design Ventre Plat, özellikle karın bölgesinde düzleşme ve toparlanma sağlarken, selülitleri azaltmaya yardımcı bir kremdir.
 
   
 
 
     

İnceltici ve ödem atıcı özelliği, silüeti düzeltmeye yardımcı olur. Vücudun doğal bioritmine uygun olarak, sabahları yağ yakmaya, geceleri ise yağ depolanmasını bloke etmeye yardımcı olur. Yeni, hafif ve kolayca emilen yapısıyla uygulamadan hemen sonra giyinmeye olanak sağlar.

Özellikle kadınlarda kilolar daha çok bel ve karın bölgesinde toplanır ve bu bölge daha kolay deformasyona uğrar. Bu da oldukça can sıkıcı bir durumdur.

Elancyl Slim Design Ventre Plat ile daha ince bir bel ve sıkı bir karın için korse etkisi sağlayabilirsiniz. Hoş kokusu ile de güne daha ferah başlamanıza yardımcı olur.

Elancyl Slim Design Ventre Plat, karın ve bel bölgesindeki en inatçı selülitlere karşı etki sağlar. Vücudun doğal bioritmine uygun olarak, sabahları yağ yakmaya, geceleri ise yağ depolanmasını bloke etmeye yardımcı olur. Formülündeki eşsiz Cecropia, Kafein ve PCA kolajen liflerini yeniden düzenleyerek en inatçı selülitler de dahil her türlü yağın yakılmasında etkilidir. İnceltici ve ödem atıcı özelliği, portakal kabuğu görünümünü azaltmaya ve silüeti düzeltmeye yardımcı olur. Bel ve karın bölgesindeki selülit görünümünün azalmasına yardımcı olurken içeriğinde bulunan pidolik asit sayesinde korse etkisi yaratır, vücudu sıkılaştırır.

Sabahları tek uygulamayla 24 saatlik etki


Her sabah uygulamadan önce cildinizi hazırlamak, kan dolaşımını hızlandırmak için önce sağa sonra sola doğru masaj yapın. Daha sonra saat yönünde dairesel hareketlerle jeli uygulayın. Tüm ürün emilene kadar iki elinizi kullanarak parmaklarınızla masaj yapın. Sabahları bir tek uygulamayla aktif maddelerin nüfuzu 24 saat devam eder.

Elancyl Slim Design Ventre Plat Eczane Satış Fiyatı: 150 ml 129 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>