>

GÜZELLİK

Ecobeauty ile Doğadan Gelen Bakım

Oriflame Ecobeauty’nin vücut bakım ürünleri cildiniz için yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici bakımı sunuyor. (COSMOTURK TIKLA - KAZAN AĞUSTOS)
 
   
 
 
     

Cildiniz her gün doğal ve besleyici yöntemlerle kendini çevresel faktörlere karşı koruyor. Ecobeauty’nin cömert vücut bakım ürünleri cildi nemlendirirken besleyip, koruyarak size ihtiyacınız olan yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici bakımı sunuyor.

ORIFLAME PURESSENCE BY ECOBEAUTY EDT

Puressence by Ecobeauty EdT ile kendinizi doğal güzelliğe bırakın. Yeşil fesleğen, ferahlatan portakal çiçeği, zarif ylang ylang ve duygusal vetiverin neşeli harmanı, hem siz hem de dünyamız için...

ORIFLAME ECOBEAUTY EL KREMİ

Fairtrade Organik Hindistan Cevizi Yağı ve Fairtrade Shea Yağı ile geliştirilmiş anında besleyici el kremi. Cildi yumuşatır ve çevresel strese karşı korur. Nemlendirici Organik Gliserin ve mineral UV filtreleri içerir.

ORIFLAME ECOBEAUTY DUŞ JELİ

Organik Gliserin, Organik Fairtrade Hindistan Cevizi Yağı ve Fairtrade Şeker ile geliştirilmiş hafif yapılı, sabun içermeyen, nemlendirici duş jeli. Doğal ve hoş kokusu ile duyularınızı tazeler.ECOBEAUTY HAKKINDA:

ECOBEAUTY cilt bakım ürünleri besleyici Fairtrade Organik Hindistan Cevizi Yağı ve Fairtrade Shea Yağı içerir. Afrika’daki yerel toplulukların kendileri ve aileleri için daha iyi bir gelecek kurmalarına katkıda bulunuyoruz.

ECOBEAUTY ürünleri vegan dostudur veTheVegan Society markasını taşır. TheVegan Society ile ürünlerimizde kullanılan tüm ham madde ve bitmiş ürünlerde hayvan testlerinin yapılmadığını, hayvansal yağlar, jelatin ya da hayvanlardan elde edilen hiç bir bileşen içermediğini garanti ederiz.

Ecobeauty’nin yarattığı fark hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz:
http://tr.oriflame.com/ecobeauty/

Oriflame Türkiye Facebook sayfamızdan bizi takip ederek muhteşem ürünler ve fırsatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz: https://www.facebook.com/turkeyoriflame

"1 -  31 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA 20 COSMOTURK OKURUMUZA ORIFLAME ECOBEAUTY SETİ HEDİYE"

 


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>