>

GÜZELLİK

Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan iki süper ürün:

Özellikle mevsim geçişlerinde ve yaz sonrasında herkesin ortak sorunu olan saç dökülmelerine karşı Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan iki süper ürün:
 
   
 
 
     
BC Bonacure hairtherapy ile saç dökülmelerine karşı muhteşem çözüm

Özellikle mevsim geçişlerinde ve yaz sonrasında herkesin ortak sorunu olan saç dökülmelerine karşı Eczacıbaşı-Schwarzkopf’tan iki süper ürün:

BC BONACURE hairtherapy Dökülmeye Karşı Şampuan ve Serum.

Üstelik 42 günlük serum setleri çok daha avantajlı...


Bu ürünün farkı ne?
Sadece seçkin BC BONACURE salonlarında bulabileceğiniz BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri, saç bakımında dünyada ilk defa kullanılan aktif madde Carnitine Tartrate içeriyor. Carnitine Tartrate insan metabolizmasına enerji veriyor, saç köklerindeki kaslara canlılık katarak saç soğanının içindeki hücresel faaliyetleri hızlandırıyor. Saç gelişimini ve yoğunluğunu artırarak; saçın büyümesini hızlandırıyor
Saçlarınıza güç ve sağlık kazandırıyor.
Bağımsız klinikler tarafından yapılan araştırmalara göre, besleyici özelliği olan BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri saç dökülmesinin yoğun olduğu sonbahar, ilkbahar ve yaz dönemlerinde düzenli olarak kullanıldığında saç gelişimini ve yoğunluğunu etkin bir şekilde artırıyor ve saçın uzamasını hızlandırıyor. Dökülme sorunu mevsim dönüşleri dışında da devam ediyorsa, baş derisini ve saç kökünü desteklemek amacıyla BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri yıl boyunca da kullanılabiliyor.


Nasıl uygulanıyor?

BC Dökülmeye Karşı Şampuan ıslak saça masaj yaparak uygulanıyor.
Kuru ya da nemli saça günde iki kez uygulanacak BC Dökülmeye Karşı Serum, düzenli kullandığınız takdirde, saç sağlığının ve gücünün kalıcı olmasını sağlıyor.

En iyi sonuç için saçlarınızı öncelikle BC Dökülmeye Karşı Şampuan ile yıkayarak saç köklerini aktif hale getirin ve enerji verin.
Dökülmeye karşı terapiyi, BC Dökülmeye Karşı Serum ile tamamlayın.

BC Dökülmeye Karşı Terapi ürünleri, diğer BC BONACURE ürünleri gibi sadece seçkin kuaför salonlarında...


Size en yakın BC BONACURE salonu için 0 800 211 60 46

www.bonacure.com.trFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>